Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151A OEM

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu702662
Part numberSFP-PLUS-LR10-HPE
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
89.95 EUR
Vaša cena bez DPH
35.41 EUR
Vaša cena vrátane DPH
42.49 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151A OEM.
Typ príslušenstva: Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom
Aktuálna cena produktu je42.49EUR  s dph
Váš e-mail