Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
AP-AC-12V30B 12V 30W Power AdapterTyp príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.).
33.1 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter JX990A RENEWTyp príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.).
28.98 EUR
s DPH
Novinka
Aruba 100G QSFP28-QSFP28 Reman DAC Cable JL307AR RENEWTyp príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.
224.59 EUR
s DPH
Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVRTyp príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.
159.95 EUR
s DPH
Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF TransceiverTyp príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.
4 603.94 EUR
s DPH
Novinka
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF TransceiverTyp príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.
972.83 EUR
s DPH
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF TransceiverTyp príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.
622.81 EUR
s DPH
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver J9151D RENEWTyp príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.
513.52 EUR
s DPH
Novinka
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver RENEW J9151ETyp príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.
618.35 EUR
s DPH
Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVRTyp príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.
527.88 EUR
s DPH
Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR RENEW J9152DRTyp príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.
190.96 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVRTyp príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.
305.44 EUR
s DPH