Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slot

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Kód produktu58812
Part number510493
EAN produktu766623510493
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
39.78 EUR
Vaša cena vrátane DPH
47.74 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
•Data transfer rate: 1000 Mbps

•10/100/1000Base-TX auto-sensing RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ft. (Cat5e and better)

•RJ45 port with Auto MDI/MDI-X support

•SFP (Small Form Factor Pluggable) optical transceiver module port (SFP module not included)

•Module port for Gigabit multimode or single-mode Mini GBIC 1.25G SFP-type fiber modules

•Status LEDs for power and Link/TX for both ports

•Functions as a stand-alone converter or can be used with the 14-slot media converter chassis, model 507356
Package Contents

•Gigabit Ethernet to SFP Media Converter

•External power adapter.
Technológia konvertora: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Aktuálna cena produktu je47.74EUR  s dph
Váš e-mail