Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

Konvertory

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 kmTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.
85.33 EUR
s DPH
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 kmTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.
146.59 EUR
s DPH
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 kmTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
341.87 EUR
s DPH
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 mTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
162.85 EUR
s DPH
Novinka
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000Base-T to SFP Standalone Media ConverterTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps, Gigabit Ethernet 1000Mbps.
33.64 EUR
s DPH
Novinka
Intellinet 10GbE konvertor, 1x SFP+ slot, 1x 10GBase-T RJ45 portTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
193.25 EUR
s DPH
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 kmTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.
39.65 EUR
s DPH
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 kmTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.
39.65 EUR
s DPH
Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220 mTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
79.01 EUR
s DPH
Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slotTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
47.74 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
TP-Link MC100CM - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, MM, 2kmTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode.
34.08 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20kmTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode.
34.08 EUR
s DPH