Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.

Kód produktu58556
Part number506519
EAN produktu766623506519
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
33.04 EUR
Vaša cena vrátane DPH
39.65 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Fast Ethernet Media Converter
10/100Base-TX to 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi)
Color: Black

•Data transfer rate: 100 Mbps
•One 10/100Base-TX RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ft.
•RJ45 port with Auto MDI/MDI-X support and auto-negotiation
•One 100Base-FX multi-mode Fiber ST duplex port
•Fiber distance support: up to 2 km / 1.24 mi (62.5/125 or 50/125 µm cable)
•Wavelength: 1310 nm
•Flow control
•Status LEDs for power and Link/TX for both ports
•External power adapter, 5 V DC.
Technológia konvertora: Fast Ethernet 10/100Mbps
Aktuálna cena produktu je39.65EUR  s dph
Váš e-mail