Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF Transceiver

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu703085
Part numberJ9153D
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
10401.6 EUR
Vaša cena bez DPH
3836.65 EUR
Vaša cena vrátane DPH
4603.98 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF Transceiver.
Typ príslušenstva: Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom
Aktuálna cena produktu je4603.98EUR  s dph
Váš e-mail