UBNT UF-SM-PATCH-APC-APC - UFiber PatchCord APC/APC, 1,5m, SM

UF-SM-PATCH-APC-APC obsahuje konektor SC/APC na jednom konci kabelu a konektor SC/APC na druhém konci, který vám pomůže vybudovat vaši síť GPON. Technické parametry Optika Počet vláken:1 Typ vlákna:Single Mode Průměr jádra [µm]:9/125 Typ leštění:APC Konektory a rozhraní Optické konektory:SC - SC Fyzikální vlastnosti Úč... viac
5.31 EUR bez DPH
Skladom > 5 ks
6.37 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1017559
EAN: 817882026857
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Popis a parametre

UBNT UF-SM-PATCH-APC-APC - UFiber PatchCord APC/APC, 1,5m, SM

UF-SM-PATCH-APC-APC obsahuje konektor SC/APC na jednom konci kabelu a konektor SC/APC na druhém konci, který vám pomůže vybudovat vaši síť GPON.

Technické parametry

Optika

Počet vláken:1

Typ vlákna:Single Mode

Průměr jádra [µm]:9/125

Typ leštění:APC

Konektory a rozhraní

Optické konektory:SC - SC

Fyzikální vlastnosti

Účel:Krytý

Délka [m]:1,5

LSZH (LSOH):Ano

.

UBNT UF-SM-PATCH-APC-APC - UFiber PatchCord APC/APC, 1,5m, SM

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536