Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Servery, príslušenstvo a komponenty
  3. Sieťové karty pre servery

Sieťové karty pre servery

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Dell Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+Počet kanálov:2; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:Fibre Channel, CX4.
267.46 EUR
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 1x1Gbit Cu Intel I250-T1 - TX1310, TX1330, RX1330, TX150S8Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
66.35 EUR
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2 - TX150S8, X2540 RX300, RX1330 a dalšíPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
278.34 EUR
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
526.98 EUR
FUJITSU Ethernet Gigabit PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-TPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
924.17 EUR
FUJITSU Ethernet Intel 2x1Gb Ethernet Adapter I350-T2Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
123.8 EUR
FUJITSU Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10GBase-T PCIe x8 X540-T2Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
924.17 EUR
FUJITSU Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
712.93 EUR
FUJITSU SFP+ Module Single Mode Fiber 10GbE LCPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
1 454.26 EUR
Novinka
HP 4X FDR InfiniBand Managed Switch Module for c-Class BladeSystemHP 4X FDR InfiniBand Managed Switch Module for c-Class BladeSystem.
17 506.82 EUR
Novinka
HP 4X FDR InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystemHP 4X FDR InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystem.
15 253.22 EUR
Novinka
HP 4X QDR InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystemHP 4X QDR InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystem.
12 752.27 EUR