Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Servery, príslušenstvo a komponenty
  4. Sieťové karty pre servery

Sieťové karty pre servery

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Dell Intel X710 Dual Port 10Gb Direct Aattach SFP+ Converged Network Adapter CuskitPočet kanálov:2; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
441.29 EUR
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 1x1Gbit Cu Intel I250-T1 - pro FUJITSU PRIMERGYPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
66.3 EUR
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2 - pro FUJITSU PRIMERGYPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
278.06 EUR
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
526.52 EUR
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-TPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
923.35 EUR
s DPH
FUJITSU Ethernet Intel 2x1Gb Ethernet Adapter I350-T2Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
126.35 EUR
s DPH
FUJITSU Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10GBase-T PCIe x8 X540-T2Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
923.35 EUR
s DPH
FUJITSU Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
697.61 EUR
s DPH
FUJITSU SFP+ Module Single Mode Fiber 10GbE LCPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
1 422.98 EUR
s DPH
FUJITSU WIFI WLAN 802.11ac (2x2) PCIe x1 FH / LP - pro FUJITSU P558Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
74.59 EUR
s DPH
Novinka
HP 4X FDR InfiniBand Managed Switch Module for c-Class BladeSystemHP 4X FDR InfiniBand Managed Switch Module for c-Class BladeSystem.
17 506.81 EUR
s DPH
Novinka
HP 4X FDR InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystemHP 4X FDR InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystem.
15 253.25 EUR
s DPH