PIXIO NASA - Koloniální základna magnetická stavebnice

NASA - Koloniání základna Stavebnica PIXIO 31102 NASA Space Colony Outpost (Koloniálna základňa) obsahuje 60 kociek PIXIO v 5 farbách. Umožnia oživiť vaše kreatívne nápady a prinesú farebnú radosť do života. Začnite stavbou jednoduchých modelov podľa pokynov a potom, až budete pripravení, prejdite k vytváraniu vlastnýc... viac
36.11 EUR bez DPH
Skladom > 5 ks
43.33 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1894745
EAN: 4897105243724
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobca: PIXIO
Popis a parametre

PIXIO NASA - Koloniální základna magnetická stavebnice

NASA - Koloniání základna

Stavebnica PIXIO 31102 NASA Space Colony Outpost (Koloniálna základňa) obsahuje 60 kociek PIXIO v 5 farbách. Umožnia oživiť vaše kreatívne nápady a prinesú farebnú radosť do života. Začnite stavbou jednoduchých modelov podľa pokynov a potom, až budete pripravení, prejdite k vytváraniu vlastných návrhov. S touto sadou si môžete postaviť astronautov, raketoplán, lunárny modul, lunárne vozidlo, satelitný systém, rover a mnoho ďalších. Pixio je splnený sen fanúšikov Pixel Artu, hráčov Minecraftu a všetkých, ktorí sa radi hrajú. Použite ho ako učebný zdroj na rozvoj detskej kreativity. Obsahuje 5 farieb, ktoré vám pomôžu premeniť jednoduché tvary na skvelé objekty a postavy (biela 29x, sivá 9x, svetlomodrá 8x, červená 6x, modrá 4x, svetlozelená 1x).

Video: https://youtu.be/Wg83j_50hgU

HLAVNÉ VLASTNOSTI

  • Rozvoj schopností hravou formou
  • Podpora rozvoja jemnej motoriky, priestorového uvažovania a predstavivosti, kreativity, plánovania a riešenia problémov
  • Interaktívna aplikácia PIXIO s množstvom kreatívnych 3D modelov
  • Možnosť upevniť na kovové plochy – napr. chladnička, magnetická tabuľa a pod.
  • Sady Pixio sú medzi sebou plne kompatibilné
  • Skvelý nástroj pre fanúšikov Pixel Art alebo hráča Minecraft
  • Certifikovaný produkt s ocenením za dizajn - Red Dot Design Award, Toy Award, A'DESIGN AWARD Gold a A'DESIGN AWARD Platinum
  • 60 blokov - biely 29x, sivý 9x, svetlomodrý 8x, červený 6x, modrý 4x, svetlozelený 1x

CHYTRÉ MAGNETICKÉ BLOKY
Každý z magnetických blokov PIXIO je kocka o veľkosti 8x8x8mm. Vnútri je 6 malých magnetov vážiacich menej ako 1 g. Šikovný a unikátny dizajn magnetov dávajú nekonečné možnosti skladania obrazcov – neexistuje zlý postup, ako stavať a tvoriť, pretože ide iba o kreativitu, predstavivosť a šikovnosť tvorcu. Všetky modely PIXIO sú medzi sebou kompatibilné.

INTERAKTÍVNA APLIKÁCIA PIXIO
V každom balení produktov PIXIO je zadarmo kód, ktorý umožňuje prístup k exkluzívnemu obsahu aplikácie. Stiahnite si aplikáciu z Google Play alebo APP Store a preskúmajte viac ako 1000 nápadov, ako tvoriť pixelové objekty a 3D obrazce.

UČENIE A ROZVOJ SCHOPNOSTÍ HRAVOU FORMOU
Aplikácia PIXIO spolu so stavebnicou PIXIO pomáha učiť sa hrou. Pomáha rozvíjať kreativitu, predstavivosť, tvorivé a kritické myslenie, priestorové uvažovanie a zdokonaľuje jemné motorické schopnosti.

PIXIO JE CERTIFIKOVANÝ PRODUKT
PIXIO je certifikovaný produkt v súlade s bezpečnostnými normami CE a ASTM pre hračky. Môže byť zmyslovou interaktívnou hračkou pre deti, ktorá pomáha rozvíjať kreatívne uvažovanie v priestore a kritické myslenie. Skladanie blokov taktiež pomáha zlepšovať jemnú motoriku detí.

PIXEL ART A MINECRAFT S PIXIO
V dnešnom modernom svete je veľmi populárne tvorenie umenia pomocou pixelov – tzv. Pixel Art. V posledných rokoch sú na vzostupe rôzne typy NTF a vďaka PIXIO blokom môžete vytvárať tieto obrazce aj v reálnom živote. Svoje zaľúbenie si určite nájdu aj priaznivci a hráči populárnej hry Minecraft.

OCENENIE
PIXIO získalo niekoľko prestížnych ocenení akými sú Red Dot Award, TOY AWARD, A'DESIGN AWARD Gold a A'DESIGN AWARD Platinum.

VAROVANIE : Nebezpečenstvo udusenia – malé časti. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tento výrobok obsahuje malé magnety. Prehltnuté magnety sa môžu zlepiť v črevách a spôsobiť vážne infekcie a smrť. Pri požití alebo vdýchnutí magnetov okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Vhodné pre deti od 6 rokov.

.

PIXIO NASA - Koloniální základna magnetická stavebnice

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536