LG 75" signage 75PK340S - TV Signage, UHD, 300nit, K25Lp, webOS 25, 16/7, 57.1mm, Wifi (X)
Uhlopriečka obrazovky:75"; Technológia TV:LED; Rozlíšenie:Ultra HD 4k 3840x2160; Rozhranie:Jack 3,5 mm výstup, LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, RS-232; Formát obrazovky:16:9; Svietivosť (v nt):300; Doba prevádzky:16/7; Energetická trieda:F.... viac
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Formát obrazovky
16:9
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
USB 2.0
RS-232
Uhlopriečka obrazovky
75"
Technológia TV
LED
Rozlíšenie
Ultra HD 4k 3840x2160
Energetická trieda
F
Svietivosť (v nt)
300
Doba prevádzky
16/7