LG 43" signage 43PK340S - TV Signage, UHD, 300nit, K25Lp, webOS 25, 16/7, 57.1mm, Wifi (X)
Špičková kvalita obrazu s rozlišením Ultra HD
Štíhlý a elegantní design
Všestranná správa obsahu pomocí LG SuperSign CMS
Správa obsahu a skupin displejů
Podpora chytré správy napájení (DPM)
Monitorování v reálném čase s LG ConnectedCare
Specifikace
| Kategorie | |
|---|---|
| Typ produktu | TV Signage |
| Design | |
| Název šasi | BOE UA73 |
| Barva přední části | Černá |
| Typ stojanu | 2 nohy (Dvoupólový) |
| Displej | |
| Úhlopříčka obrazovky | 43" |
| Rozlišení | 3 840 × 2 160 (4K UHD) |
| Typ podsvícení | Direct (Přímé) |
| Jas | 270 nitů (Typ.) / 240 nitů (Min.) |
| Dynamický kontrast (Dynamic MCI) | 1 000 000:1 |
| Statický kontrastní poměr (Panel) | 1 200:1 (Typ.) |
| Doba odezvy | 8 ms (G to G, Typ.) |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Životnost podsvícení | 30 000 hodin |
| Provozní doba (Hodiny / Dny) | 16/7 |
| Video | |
| SoC (Čip) | K25Lp |
| SoC (Marketingový název) | Quad-core (Čtyřjádrový) |
| HDR (10 Pro / HLG) | Ano / Ano |
| Zvuk (Audio) | |
| Systém reproduktorů | 2.0 kanálů |
| Zvukový výstup reproduktorů | 10 W + 10 W |
| LG Sound Sync | Ano (Optický) |
| Systém vysílání (Tuner) | |
| Chytré funkce (Smart) | |
| Vertikální funkce (Firemní / Maloobchod) | |
| Konektivita (Rozhraní) | |
| Boční strana | HDMI In (2× verze 2.0), USB (2.0), RF In (Pouze u 75"), RS-232C (4pinový Jack - pro 86/65/55/50/43"), Výstup pro externí reproduktory (3,5mm Jack - pro 65/55/50/43"), CI Slot (CI+ 1.4 ECP) |
| Zadní / Spodní strana | RF In (pro 86/65/55/50/43"), Digitální audio výstup (Optický), RS-232C (4pinový Jack - Pouze u 75"), Výstup pro externí reproduktory (3,5mm Jack - pro 86/75"), RJ45 (LAN) |
| Ostatní funkce | |
| Funkce | Klonování USB, Wake on LAN (WOL), SNMP, Diagnostika (Vlastní diagnostika přes USB), Protokol kompatibilní s SI (TV Link Tuner), HTNG-CEC, Simplink (HDMI-CEC 1.4), IR výstup (RS-232C Jack), Multi IR kód, Hotelový režim / PDM / Instalační menu, Režim zámku (Omezený), Blokování portů, Uvítací obrazovka (Úvodní obrázek), Vložení obrázku, Správce IP kanálů, Výstup pro externí reproduktor (Audio výstup s 3,5mm Jackem), Přehrávání pohyblivého obrazu (SD / HD / Plus HD), Automatické vypnutí / Časovač spánku, Režim úspory energie, Motion Eye Care (Ochrana zraku), Hybridní titulky (Skryté titulky: Pouze digitální) |
| Rozměry a hmotnost | |
| Standardní držák VESA™ | 200 × 300 mm |
| Rozměry se stojanem (Š × V × H) / Hmotnost | 957 × 607 × 237 mm / 6,2 kg |
| Rozměry bez stojanu (Š × V × H) / Hmotnost | 957 × 559 × 58,3 mm / 6,1 kg |
| Rozměry balení (Š × V × H) / Hmotnost | 1 070 × 650 × 113 mm / 8,4 kg |
| Šířka rámečku (S rámečkem - Levý/Pravý/Horní/Dolní) | 7,8 / 7,8 / 7,8 / 17 mm |
| Šířka rámečku (Bez rámečku - Levý/Pravý/Horní/Dolní) | 6,7 / 6,7 / 6,7 / 1,8 mm |
| Napájení | |
| Zdroj napájení (Napětí, frekvence) | AC 100–240 V, 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (Typická / Maximální) | 105 W / 80 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | Pod 0,5 W |