LG 105" signage 105TR5WP - Create Board, 21:9, 5120 x 2160 (5K), 400nit, Android 13, 25%haze, 16/7, 50 Touch points
Uhlopriečka obrazovky:více než 100"; Technológia TV:LED; Rozlíšenie:Iné; Rozhranie:LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, USB 3.0, 3.5mm Jack, RS-232, DisplayPort, USB Type-C; Formát obrazovky:21:9; Svietivosť (v nt):400; Doba prevádzky:16/7.... viac
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Formát obrazovky
21:9
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
DisplayPort
3.5mm Jack
RS-232
USB 3.0
USB 2.0
USB Type-C
Uhlopriečka obrazovky
více než 100"
Technológia TV
LED
Rozlíšenie
Iné
Svietivosť (v nt)
400
Doba prevádzky
16/7