Levoit Vital 200S Pro SMART čistička vzduchu

Levoit VITAL 200S PRO - Inteligentná čistička vzduchu Chcete mať doma čistý vzduch ako prevenciu pred ochorením horných dýchacích ciest alebo ste alergik či astmatik? Inteligentná čistička Levoit Vital 200S PRO vďaka vysoko kvalitnej 3 vrstvovej filtrácii s filtrom HEPA H13 a umývateľným predfiltrom odstráni až 99,99% ... viac
226.04 EUR bez DPH
Skladom 3 ks
271.25 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1894299
EAN: 810123670420
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Levoit
Popis a parametre

Levoit Vital 200S Pro SMART čistička vzduchu

Levoit VITAL 200S PRO - Inteligentná čistička vzduchu

Chcete mať doma čistý vzduch ako prevenciu pred ochorením horných dýchacích ciest alebo ste alergik či astmatik? Inteligentná čistička Levoit Vital 200S PRO vďaka vysoko kvalitnej 3 vrstvovej filtrácii s filtrom HEPA H13 a umývateľným predfiltrom odstráni až 99,99% škodlivých látok a nečistôt, ktoré by ste inak dýchali. Čistička Levoit Vital 200S PRO je certifikovaná pre alergikov a disponuje výkonom 416 m3/h CAD pri 50W. Vďaka energeticky nenáročnej prevádzke získala ocenenie Energy Star. Ovládanie čističky vzduchu je vskutku jednoduché priamo na displeji alebo sa ponúka ovládanie cez aplikáciu na chytrých zariadeniach Android alebo Apple (iOS). Levoit Vital 200S PRO je vybavený senzorom snímania kvality vzduchu na základe ktorého vie sám múdro upravovať výkon čistenia.

VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=hcvAPbWLZp4

https://www.youtube.com/watch?v=oiiQFPRFogM

Kľúčové vlastnosti

 • Chytrá čistička vzduchu Levoit Vital 200S PRO
 • Odstraňuje až 99,99 nečistôt (nezávislý test 220923107GZU-001)
 • Umývateľný predfilter – špeciálne sa hodí do priestorov so zvieratami
 • Inteligentná detekcia znečistenia s monitorovaním na displeji alebo inteligentnom zariadení
 • Výkon 416 m3/h CAD pri 50W – energeticky nenáročná prevádzka - ocenenie Energy Star
 • Certifikácia pre alergikov
 • Kvalitný systém filtrácie – filtre HEPA H13 a ARCTM formula
 • Sledovanie stavu filtra cez smartfón
 • Nočný režim a pokojný spánok – hluk iba 24dB
 • Kompatibilný s inteligentnými zariadeniami Android, Apple (iOS), Amazon Alexa a Google Assistant

Inteligentná detekcia znečistenia vzduchu

Infračervený snímač sníma okolitý vzduch na prítomnosť škodlivín, čo umožňuje automatickému režimu presne nastaviť potrebnú rýchlosť cirkulácie vzduchu v závislosti na aktuálnej kvalite v reálnom čase.

Špeciálny PET režim pre priestory s domácimi miláčikmi

Táto čistička vzduchu je ideálna pre majiteľov domácich miláčikov, pretože jej veľký vstup vzduchu v tvare písmena U pomáha predchádzať upchávaniu srstí, takže filtračný systém môže vždy účinne plniť svoju prácu. Stačí kliknúť na režim Pet Mode v bezplatnej aplikácii VeSync a čistička Vital 200S bude striedavo používať stredné a vysoké otáčky, aby sa znížil zápach a odstránila sa srsť domácich miláčikov. Tým udrží váš domov svieži a energeticky úspornejší. Zároveň sú tie najväčšie nečistoty zachytené na umývateľný predfilter, ktorý jednoducho umyjete a ušetríte opotrebenie filtra a tým aj vašu peňaženku.

Signalizácia čistoty vzduchu

Čistota vzduchu sa udáva na 4 stupňoch podľa aktuálneho znečistenia, pričom každý má priradenú svoju farbu:
Výborná/modrá farba (very good)
Dobrá/ zelená (good)
Priemerná/ oranžová (moderate)
Zlá/ červená (bad)
Pri automatickom režime sa čistička sama zapne a nastaví výkon podľa miery znečistenia tak, aby vzduch v miestnosti zbavila nečistôt čo najrýchlejšie.

Vysoko kvalitný trojstupňový systém filtrácie

Filtrácia vzduchu prebieha v 3 vrstvách. Prvý je vonkajší umývateľný predfilter, ktorý zachytáva najhrubšie častice ako prach, vlákna, časti vlasov alebo chlpov.
Druhou vrstvou je H13 True HEPA filter s technológiou HEPASmart™. Vylepšený staticky nabitými vláknami, ktoré zachytia najmenej 99,99 % častíc prenášaných vzduchom o veľkosti 0,3 mikrónu, ako je jemný prach, častice dymu, pleseň, baktérie, peľ, dymové častice, roztoče, a zvieraciu srsť. To odlišuje Levoit od konkurencie, pretože filter HEPA H13 je oveľa kvalitnejší a spoľahlivejší ako bežne používané filtre. Nezávislé testovanie čističky Levoit Vital 200S PRO 220923107GZU-001.
Posledný vysoko efektívny karbónový filter potom už len odfiltruje dym, pachy, výpary a iné najmenšie častice. Vám zostane iba čerstvý a čistý vzduch.
Stav opotrebovania filtra môžete sledovať priamo v aplikácii cez smartfón alebo tablet (Android a iOS).

Umývateľný predfilter ušetrí peniaze za filtre

Konštrukcia umožňuje používateľom ľahko vybrať predfilter a vyčistiť ho, kedykoľvek je to nutné, namiesto častej výmeny ako pri jednorazových filtroch. Možnosť filter zbaviť tých najhrubších nečistôt umytím nielenže dlhodobo šetrí peniaze, ale taktiež znižuje množstvo odpadu, vďaka čomu je Levoit Vital 200S PRO šetrný k životnému prostrediu. Pri dôkladnom umývaní a udržiavaní predfiltra postačí meniť filter raz ročne (za bežnej prevádzky, v závislosti od podmienok).

Maximálna cirkulácia vzduchu

Vysoká rýchlosť otáčania ventilátora a veľký vstup vzduchu v tvare písmena U spoločne rýchlo filtrujú škodliviny a vypúšťajú čerstvý vzduch do priestoru.
Levoit Vital 200S PRO disponuje výkonom až 416 m3/h CAD a vyčistí dvakrát za hodinu miestnosť o veľkosti až 87 m2 a až päť krát za hodinu miestnosť o veľkosti 35 m2.

Ovládanie cez chytré zariadienie Android, iOS alebo hlasom cez Amazon Alexa a Google Assistant

Šikovnú čističku vzduchu Levoit Vital 200S PRO môžete ovládať priamo na displeji alebo aj cez aplikáciu určenú pre smartfóny a tablety Android a Apple. V aplikácii si môžete nastaviť rôzne režimy, výkon, sledovať proces čistenia, úroveň znečistenia vzduchu alebo kondíciu, v akej sa filter nachádza. Ovládanie hlasom je možné cez Amazon Alexa a Google Assistant.

QuietKEAPTM technológia pre tichú prevádzku

Vďaka patentovanej technológii QuietKEAPTM ani nebudete vedieť, že je čistička Levoit Vital 200S v prevádzke. Pre nerušený spánok bol navrhnutý špeciálny nočný režim s hlučnosťou iba 24 dB. V nočnom režime sa tiež aktivuje tlmené osvetlenie alebo môžete svetlo úplne vypnúť. Špeciálne táto nízka hlučnosť je výhodou proti čističkám vzduchu iných výrobcov.

Certifikované pre alergikov

Inteligentná čistička vzduchu Levoit Vital 200S PRO získala certifikát ECARF na používanie pri ochorení astmou alebo rôznych formách alergie. Európske stredisko pre výskum alergií (ECARF) oceňuje čističky vzduchu, ktoré dosahujú merateľné zlepšenie kvality vzduchu pre stanovenú veľkosť miestnosti v bežnej dennej prevádzke.

Energeticky úsporná prevádzka

Čistička vzduchu Levoit Vital 200S PRO sa pýši ocenením ENERGY STAR. Pre získanie tohto certifikátu musia byť splnené prísne podmienky energetickej nenáročnosti a úspory energie. Vďaka tomu môžete mať čističky Leovit v prevádzke 24/7 a na účte za energie si to ani nevšimnete.

Najpredávanejšia značka čističiek vzduchu

Podľa predajných štatistík sa stala značka Levoit najpredávanejšou značkou čističiek vzduchu v USA.

Ocenenie pre dizajn a kvalitu

Levoit Vital 200S PRO získal hneď prestížne ocenenie za dizajn - iF Design Award.

Obsah balenia

 • Čistička vzduchu
 • Predinštalovaný filter

Technické parametre

Vzduchový výkon CADR: 245 CFM / 416 m3/h
Odporúčaná veľkosť miestnosti: do 88 m2
Napájanie: AC 220-240V~50/60Hz
Výkon: 50W
Hlučnosť: 24-54dB
Rozmery: 39,6 × 21,7 × 50,2 cm
Hmotnosť: 6 kg

.

Levoit Vital 200S Pro SMART čistička vzduchu

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536