Levoit Classic 300S - SMART Zvlhčovač vzduchu, modrý

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Levoit Classic300S Smart 2v1 Video: Zvlhčovač vzduchu Levoit Classic300S Smart 2v1 s aromaterapiou využíva ultrazvukovú technológiu. Vďaka vysokému výkonu aj vo veľmi kompaktnej veľkosti pohodlne zvládne vylepšiť vlhkosť vzduchu v miestnostiach o veľkosti až 47 m2. Nádrž na vodu disponu... viac
102.26 EUR bez DPH
Skladom > 5 ks
122.71 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1894033
EAN: 0810043376754
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Levoit
Popis a parametre

Levoit Classic 300S - SMART Zvlhčovač vzduchu, modrý

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Levoit Classic300S Smart 2v1

Video:


Zvlhčovač vzduchu Levoit Classic300S Smart 2v1 s aromaterapiou využíva ultrazvukovú technológiu. Vďaka vysokému výkonu aj vo veľmi kompaktnej veľkosti pohodlne zvládne vylepšiť vlhkosť vzduchu v miestnostiach o veľkosti až 47 m2. Nádrž na vodu disponuje objemom 6l a Levoit Classic300S vydrží v nepretržitej prevádzke až 60 hodín. Oceníte vrchné plnenie vodou, ktoré je praktické a šetrí váš čas. Aj napriek vysokému výkonu je zariadenie extrémne tiché - 28db. Nebude vás teda rušiť pri sledovaní TV ani pri spánku. Model Classic300S Smart je možné ovládať cez inteligentné zariadenie iOS alebo Android a hlasom aj cez Google Assistent alebo Alexa.

• Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Levoit Classic300S Smart 2v1
• Technológia pre tichý režim a pokojný spánok - hlučnosť iba 28dB
• Nádrž 6l - pre veľkosť miestnosti až 47m2 a prevádzka až 60 hodín
• Nízka spotreba energie
• Prehľadný LED displej
• Kompatibilný so šikovnými zariadeniami Android, Apple (iOS), Amazon Alexa a Google Assistant
• 6l nádrž na vodu – nepretržitá prevádzka až 60 hodín (podľa intenzity)
• Pohodlné vrchné plnenie
• 360-stupňová rotačná hlavica
• Aromaterapia - nádobka pre esencie a aromatické vonné oleje

Tichý režim pre nerušené spanie

Konštrukčne bol použitý hydraulický ventilátor a prevádzka je vďaka nemu veľmi tichá – 28dB. Nebude vás rušiť ani pri spaní. Budete môcť nerušene snívať a zvlhčovač Levoit Classic300S Smart sa postará o kvalitu a vlhkosť vzduchu v miestnosti podľa vašich predstáv.

Ovládanie na LED displeji alebo pomocou chytrých zariadení iOS, Android, Google a Alexa

Zvlhčovač vzduchu Levoit Classic300S Smart je možné ovládať priamo na prehľadnom podsvietenom LED displeji alebo aj cez aplikáciu na chytrých zariadeniach Apple alebo Android. Alebo si ho môžete dokonca pripojiť do svojho Smart Home a ovládať hlasom cez Google Assistant alebo Amazon Alexa. Senzor vlhkosti zobrazuje vlhkosť v reálnom čase av automatickom režime tak okamžite reaguje na zmeny vlhkosti. Vždy by sa malo jednať o rozmedzie medzi 40 % až 60 %. Cez aplikáciu si môžete informácie kontrolovať alebo si svoje režimy plánovať.

Praktické vrchné plnenie

Inteligentný zvlhčovač vzduchu Levoit Classic 300S sa plní veľmi pohodlne z vrchu. Je to praktické, pretože tradičné zvlhčovače sa plnia zospodu a manipulácia s nádobami je u nich celkom trápenia a stojí zbytočne veľa času a nervov.

Zvlhčovač Levoit Classic300S Smart 2v1 môžete použiť aj na prevoňanie miestností a vytvoriť tak príjemnú relaxačnú atmosféru. Aromatické oleje sa dávkujú do samostatnej nádobky, čo je lepší a efektívnejší spôsob ich aplikácie. Éterické oleje majú blahodarné účinky na celé ľudské telo. Citrusové vône osviežujú prostredie, levanduľa vám pomôže na upokojenie tela a od stresu, eukalyptus upokojí bolesť hlavy a mäta uvoľní horné cesty dýchacie. Balenie tiež obsahuje aromatické filtre a absorpčný vankúš.

6L nádrž na prevádzku až 60 hodín na ploche až 47m2

Levoit Classic300S Smart disponuje 6l nádobou na vodu a s vysokým výkonom hravo pokryje miestnosti do veľkosti až 47m2. Maximálna doba prevádzky je až 60 hodín v závislosti od použitého programu zvlhčovača, v priemere 36 hodín. Keď voda dôjde, zariadenie sa samo automaticky vypne, aby nedošlo k poškodeniu a informuje vás aj cez aplikáciu v inteligentnom zariadení.

Vlhkosť je dôležitá aj pre vaše kvety a rastliny

Rovnako ako ľudia, aj rastliny potrebujú správnu vlhkosť, aby sa im dobre darilo. So zvlhčovačom Levoit Classic300S Smart 2v1 budú vaše kvety v dobrej starostlivosti a skvelej kondícii aj počas suchých období.

Prestížne ocenenie Home Awards

Zvlhčovač vzduchu Levoit Classic300S Smart bol ocenený americkou cenou Home Awards ako najlepší inteligentný zvlhčovač vzduchu 2021.

Balenie

1x Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Levoit Classic300S Smart
3× aroma podložky (1 predinštalované)
2× Filtračné špongie na vodný filter (1 predinštalované)
1× čistiaca kefa

.

Levoit Classic 300S - SMART Zvlhčovač vzduchu, modrý

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536