Lauben Smart Fan&Heater 2in1 1800BB

le id="description_lauben_2023-04-04"> Lauben Smart Fan&Heater 2in1 1800BB Horúci spoločník v zime, osviežujúci v lete V sychravých dňoch sa hodí trocha tepla navyše. Spoločník ako Lauben Smart Fan&Heater 2in1 1800BB vás ohreje doma, na chalupe aj v kancelárii. Je pohodlne prenosný a jeho high end... viac
Bežná cena: 119.17 EUR (-5%)
94.39 EUR bez DPH
Skladom 2 ks
113.27 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 778618
EAN: 4260645681200
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Lauben
Popis a parametre

Lauben Smart Fan&Heater 2in1 1800BB

Lauben Smart Fan&Heater 2in1 1800BB – Horúci spoločník v zime, osviežujúci v lete

Lauben Smart Fan&Heater 2in1 1800BB

Horúci spoločník v zime, osviežujúci v lete

V sychravých dňoch sa hodí trocha tepla navyše. Spoločník ako Lauben Smart Fan&Heater 2in1 1800BB vás ohreje doma, na chalupe aj v kancelárii. Je pohodlne prenosný a jeho high end Lauben dizajn lahodí oku. Ponúka dva teplotné stupňa, PTC keramický ohrievač zaisťuje bezpečnú prevádzku spolu so silným a energeticky efektívnym výkonom. V horúcich dňoch naopak prístroj poslúži ako vetrák s prirodzeným chladením prúdením vzduchu. Oceníte bezlopatkové prevedenie, ktoré je bezpečné pre deti a domácich miláčikov. Bezpečnosť zaisťujú aj poistky proti prehriatiu a prevrhnutiu. Prístroj s výkonom 1 800 W pokryje až 20 m2 , disponuje časovačom a možnosťou pohybu horizontálne aj vertikálne. Aplikácie Smart Home či Tuya umožňujú ovládanie na diaľku, poznáte niečo príjemnejšie ako po zimnej prechádzke prísť do vopred vyhriatej chaty? Vychladiť si spálňu na poschodí, zatiaľ čo v horúci letný večer popíjate na záhrade, zvládnete pomocou mobilu. V blízkosti využijete diaľkový ovládač alebo tlačidlá na prístroji.

Lauben Smart Fan&Heater 2in1 1800BB – Horúci spoločník v zime, osviežujúci v lete

Kúrenie a chladenie v jednom

Lauben Smart Fan&Heater 2in1 1800BB dokáže so svojím výkonom až 1800 W poriadne zakúriť v chladných dňoch a v tých horúcich naopak príjemne ochladiť. Mód ohrievača umožňuje nastavenie dvoch stupňov teploty (nízky a vysoký) a PTC keramický ohrievač zaisťuje bezpečnú prevádzku a silný energeticky efektívny výkon. Mód vetráka využíva na chladenie prirodzené prúdenie vzduchu a bezlopatkové prevedenie zaručuje bezpečnosť deťom aj domácim miláčikom. Dokonalé riešenie 2v1.

Kúrenie a chladenie v jednom

Inteligentné riešenie

Inteligentný ohrievač a vetrák môžete ľahko ovládať aj na diaľku prostredníctvom aplikácie Smart Home alebo Tuya. Chcete si v sychravé jesenné ráno vopred prikúriť v kancelárii? Stačia dve kliknutia na mobile cestou do práce. Máte doma zvieratko, a zatiaľ čo ste cez deň preč, teplota doma nebezpečne stúpla? Pusťte mu vetrák, nech sú pre neho letné dni príjemnejšie. V blízkosti prístroja potom využijete diaľkový ovládač či tlačidlá priamo na ohrievači. Ak si chcete prikúriť napríklad na noc, výborne poslúži časovač, ktorý ohrievač po 2, 4 alebo 8 hodinách automaticky vypne.

Inteligentné riešenie

Šikovný a bezpečný

Dokonalý high end Lauben dizajn sa vyníma v každom priestore a 20 m2 dokonale ovládne aj vďaka širokému uhla záberu, kedy sa do strán pohybuje až v uhle 80° a hore/dole v uhle 45°. Nielen funkčnosť a dizajn sú však dôležité, na prvom mieste stojí bezpečnosť. Tú zaisťuje dvojitá poistka proti prehriatiu a poistka proti prevrhnutiu, ktoré v krízovej situácii prístroj vypnú.

Šikovný a bezpečný

Vlastnosti

Mód ohrievača

Mód ohrievača

Prístroj slúži ako príručný mini ohrievač s výkonom 1800 W a s pokrytím až 20 m2.

Mód vetráka

Mód vetráka

Stačí len zmeniť mód a z ohrievača máte razom vetrák prirodzene chladiaci prúdením vzduchu.

Ovládanie na diaľku

Ovládanie na diaľku

Ohrievač je možné ovládať na diaľku prostredníctvom aplikácií Smart Home či Tuya . Súčasťou balenia je aj diaľkový ovládač.

High end dizajn

High end dizajn

Vďaka prémiovému dizajnu vám tento pomocník prostredie nielen spríjemní, ale aj ozdobí.

PTC keramický ohrievač

PTC keramický ohrievač

PTC keramický ohrievač zaisťuje bezpečnú prevádzku a súčasne poskytuje energeticky efektívny výkon.

Bezlopatkové prevedenie

Bezlopatkové prevedenie

Bezpečné použitie v blízkosti detí a domácich miláčikov zaisťuje bezlopatkové prevedenie vetráka.

Bezpečnostné poistky

Bezpečnostné poistky

Dvojitá poistka proti prehriatiu prístroj automaticky vypne, ak je príliš rozpálený. Poistka proti prevrhnutiu obstará, aby nedošlo k poškodeniu.

Časovač

Časovač

Ak nechcete stále myslieť na vypnutie prístroja, postačí nastaviť časovač na 2, 4 alebo 8 hodín, a on to po uplynutí doby automaticky urobí za vás.

Pohyblivosť

Pohyblivosť

Ohrievač disponuje širokým uhlom záberu – do strán o až 80° a hore/dole v uhle 45°.

Dva teplotné stupne

Dva teplotné stupne

Kúrenie jednoducho nastavíte buď na nízky alebo vysoký teplotný stupeň.

.

Lauben Smart Fan&Heater 2in1 1800BB

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536