Lauben Slow Cooker 3500SB

rticle id="description_lauben_2019-11-19"> Lauben Slow Cooker 3500SB – Hrniec na pomalé varenie Šetrite vašu peňaženku, nie vaše chuťové bunky Lauben Slow Cooker 3500SB je pomalý hrniec, s ktorým ušetríte kopu času a aj z lacnejších surovín vykúzlite luxusné, šťavnaté pokrmy. Poradí si so všetkými jedlami... viac
Bežná cena: 98 EUR (-1%)
81.21 EUR bez DPH
Skladom > 5 ks
97.45 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 778340
EAN: 4260645680494
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Lauben
Popis a parametre

Lauben Slow Cooker 3500SB

Lauben Slow Cooker 3500SB – Hrniec na pomalé varenie

Lauben Slow Cooker 3500SB – Hrniec na pomalé varenie

Šetrite vašu peňaženku, nie vaše chuťové bunky

Lauben Slow Cooker 3500SB je pomalý hrniec, s ktorým ušetríte kopu času a aj z lacnejších surovín vykúzlite luxusné, šťavnaté pokrmy. Poradí si so všetkými jedlami, kde je ideálny nižší teplotný stupeň a viac času, ako sú polievky, ragú alebo omáčky a to bez nutnosti vášho zásahu. Vnútorná keramická nádoba s kapacitou 3.5 l perfektne drží teplo, nezanáša sa, nikdy v nej nič nepripálite a dá sa umývať v umývačke riadu. Veľkosť je úplne dostatočná pre veľký rodinný obed alebo stretnutie s priateľmi, ale vďaka kompaktnému tvaru nezaberá zbytočne veľa miesta. Hrniec sa ľahko ovláda pomocou prehľadného ovládacieho panelu s tlačidlami. Samozrejmosťou je funkcia odloženého štartu alebo udržovania teploty. Lauben Slow Cooker 3500SB je ideálnym pomocníkom do kuchyne práve pro vás, pokiaľ chcete mať na tanieri vždy perfektný výsledok a nechce sa vám obetovať hodiny strávené u sporáku. S pomalým hrncom Lauben znížite vaše náklady, nie vašu latku. A pretože inšpirácie nie je nikdy dosť, pridali sme do balenia aj kuchárku s receptami!

Lauben Slow Cooker 3500SB – Hrniec na pomalé varenie

Zázrak menom pomalé varenie

Pomalé varenie usporí čas strávený v kuchyni. Znie to nepravdepodobne, ale je to tak. Pomalý hrniec totiž varí síce pomaly, ale sám. Do hlavnej nádoby umiestnite všetky ingrediencie, stlačíte tlačidlo a o zvyšok sa postará hrniec. Už ste niekedy pripravili guláš bez státia pri sporáku za neustáleho stráženia a miešania? Predstavte si, že stlačíte večer tlačidlo, idete si čítať alebo cvičiť, o kuchyňu sa nestaráte, a ráno je obed hotový a ešte k tomu perfektný. S Lauben Slow Cooker 3500SB sa tato predstava stáva realitou.

Zázrak menom pomalé varenie

Hrniec s najnovšími technológiami

Hrniec Lauben disponuje technológiou SlowHeat®, ktorá zaisťuje rovnomerné rozloženie ohrevu a konštantnú teplotu vo vnútri hrnca počas varenia. Vďaka tomu dostanete z pomalého varenia tie najlepšie výsledky. Zároveň sa jedná o varenie, pri ktorom nedochádza ku odparovaniu tekutín, všetky chute a vitamíny zostávajú vnútri a nič sa nepripaľuje.
Nespornou výhodou pomalého varenia je zaručená šťavnatosť finálneho pokrmu. O tú sa stará technológia Thermeffect®, ktorá v priebehu varenia mení spojivové tkanivá a tuhšie časti mäsa na želatínu. Aj z tých bežne suchších a lacnejších kusov mäsa tak vykúzlite gurmánsky zážitok. Pokiaľ potrebujete inšpiráciu, súčasťou balenia je brožúrka s receptami, ktoré môžete s pomocou hrnca pripraviť.

Hrniec s najnovšími technológiami

Maximálna bezpečnosť a jednoduchá údržba

Bezpečnosť je pri varení na prvom mieste. Technológia Cool Touch zaisťuje, že sa o vonkajší plášť hrnca nikdy nespálite, ani uprostred doby varenia. Hrniec iste oceníte aj kvôli jednoduchej údržbe. Vnútornú nádobu a pokrievku z tvrdeného skla je možné totiž bez problémov umývať v umývačke riadu. Hrniec je navyše kompaktný, takže ho môžete voziť so sebou napríklad na chatu. Ani doma vám vďaka modernému minimalistickému dizajnu neurobí hanbu.

Maximálna bezpečnosť a jednoduchá údržba

Chutné jedlá bez práce

Poradí si so všetkými jedlami, kde je potrebný nízky stupeň a viac času, ako sú polievky, ragú alebo omáčky a to bez nutnosti vášho zásahu.

Chutné jedlá bez práce

Technológia Thermeffect®

Počas varenia sa spojivové tkanivá a tuhšie časti mäsa menia na želatínu. Aj z tých bežne suchších a lacnejších kusov mäsa tak vykúzlite gurmánsky zážitok.

Technológia Thermeffect®

Technológia SlowHeat®

Rovnomerné rozloženie tepla a konštantná teplota po dobu varenia, jedlo sa nepripaľuje a uchovajú sa v ňom vitamíny a minerály.

Technológia SlowHeat®

Kuchárka v balení

Nebaví vás neustále vymýšľať a plánovať, čím nakŕmite rodinku? Do balenia sme pre vašu inšpiráciu pridali kuchárku s jednoduchými a zdravými receptami.

Kuchárka v balení

Šetrí planétu

Ku príprave jedného jedla vám stačí jeden hrniec a jeden zdroj energie. Nemusíte mať zapnuté 4 platničky ani mať plný drez riadu.

Šetrí planétu

Keramická vnútorná nádoba

Vnútorná nádoba je z prémiového keramického materiálu, ktorý perfektne drží teplo, nezanáša sa a nikdy v nej nič nepripálite.

Keramická vnútorná nádoba

Dve úrovne nastavenia teploty

Nízka a vyššia, čas varenia sa nastaví automaticky podľa zvolenej teploty.

Dve úrovne nastavenia teploty

Manuálne nastavenie času

Pokiaľ vám automaticky nastavený čas nevyhovuje, nevadí – dá sa upraviť manuálne presne podľa vašich predstav.

Manuálne nastavenie času

Kapacita 3.5 l

Kapacita vnútornej keramickej nádoby bohato stačí na prípravu polievky alebo hlavného jedla pre celú rodinu.

Kapacita 3.5 l

Vhodné do umývačky

Vnútornú nádobu aj pokrievku je možné bez problému umývať v umývačke riadu.

Vhodné do umývačky

Nízka spotreba energie

Energia potrebná ku zahriatiu hrnca je podstatne nižšia, než u klasickej platničky alebo rúry.

Nízka spotreba energie

Keep Warm funkcia

Po skončení doby varenia sa hrniec automaticky prepne do funkcie Warm - držanie teploty. Pokiaľ necháte funkciu zapnutú, hrniec udrží jedlo teplé až po dobu 6 hodín.

Keep Warm funkcia

Technológia Cool Touch

O vonkajšiu časť hrnca sa vďaka technológii Cool Touch nikdy nespálite.

Technológia Cool Touch

Odložený štart

Prípravu jedla si naplánujete podľa potreby, štart varenia môžete odložiť až o 16 hodín.

Odložený štart

Protišmykové nožičky

Hlavná nádoba hrnca je vybavená protišmykovými nožičkami, vďaka ktorým zostane hrniec na svojom mieste.

Protišmykové nožičky

Pokrievka z tvrdeného skla

Pokrievka hrnca je vyrobená z tvrdeného skla a vybavená otvorom na únik prebytočnej pary.

Pokrievka z tvrdeného skla


.

Lauben Slow Cooker 3500SB

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536