Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu173063
Part numberJ4860C
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett - Packard
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
4863.6 EUR
Vaša cena bez DPH
3004.66 EUR
Vaša cena vrátane DPH
3605.59 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LH transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 70 km on single-mode fiber.

Ports: 1 LC 1000Base-LH port(no IEEE standard exists for 1550 nm optics), Duplex: full only.
Typ príslušenstva: Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom
Aktuálna cena produktu je3605.59EUR  s dph
Váš e-mail