Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Servery, príslušenstvo a komponenty
  4. Ostatné príslušenstvo k serverom

HP cable 0.5m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable

Typ príslušenstva:Kabeláž.

Kód produktu251844
Part numberAJ833A
EAN produktu4948382581419
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
73.2 EUR
Vaša cena bez DPH
48.53 EUR
Vaša cena vrátane DPH
58.24 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
.5 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable.
Typ príslušenstva: Kabeláž
Aktuálna cena produktu je58.24EUR  s dph
Váš e-mail