HP 9.5 mm tenká zapisovacia jednotka DVD SuperMulti (Z4/Z6/Z8 G4)

Typ optickej mechaniky:interná SATA; Druh optickej mechaniky:DVD±R/±RW/CD-R/CD-RW.... viac
55.33 EUR bez DPH
Na dotaz
66.4 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

HP 9.5 mm tenká zapisovacia jednotka DVD SuperMulti (Z4/Z6/Z8 G4)

Parametre

Názov produktuTenká napaľovačka HP 9,5 mm SuperMulti DVD
Podskupina produktovOptická jednotka
Číslo produktuK3R64AA
Hardvérová kompatibilitaTenká napaľovačka HP 9,5 mm SuperMulti DVD je kompatibilná s pracovnými stanicami HP Z420, Z440, Z620, Z640, Z820 a Z840. Niektoré modely nie sú dostupné vo všetkých oblastiach.
PrehľadRozšírte za prijateľnú cenu svoju pracovnú stanicu HP Z o funkciu napaľovačky optických úložných diskov s tenkou napaľovačkou HP 9,5 mm SuperMulti DVD, ktorá sa pripája cez rozhranie SATA a podporuje zápis až 8,5 GB dát alebo štyroch hodín videa v DVD kvalite – na všetky formáty diskov DVD.
Optická jednotkaDVD-ROM: Single layer Up to 4.7 GB; Double layer Up to 8.5 GB
Výška mechaniky9.5mm height, tray-load
Spôsoby upevneniaEither horizontal or vertical
Typ napájaniaSATA DC power receptacle
Kompatibilné operačné systémyWindows 8.1; Windows 8 32 a 64; Windows 7 Professional 32 a 64; Windows Vista Business 64; Windows Vista Business 32; Windows Vista Home Basic 32; Windows 2000; Windows XP Professional alebo Windows XP Home 32; Red Hat Enterprise Linux(RHEL) WS4, 5, 6 Desktop/Workstation; SUSE Linux Enterprise Desktop 10 a 11
Rozmery (š x h x v)12,8 x 0,95 x 12,7 cm
ZárukaVaša voliteľná obmedzená záruka je jednoročná (voliteľná obmedzená záručná doba HP) záruka na výmenu častí akýchkoľvek možností so značkou HP alebo Compaq (HP možnosti). Ak je vaša možnosť HP Option nainštalovaná na hardvérovom produkte HP, spoločnosť HP môže poskytnúť záručný servis buď v rámci obmedzenej záručnej lehoty na možnosť HP Option alebo zostávajúcej záručnej doby na hardvérový produkt HP v ktorom je nainštalovaná možnosť HP Option, aj v prípade, že je lehota dlhšia ale neprekračuje tri roky od dátumu zakúpenia možnosti HP Option.
Obsah baleniatenká napaľovačka SuperMulti DVD 9,5 mm; adaptér/nosič na zásuvku ODD 5,25"; tenký dátový/napájací kábel SATA; Dokumentácia
Poznámka [01][1] Nekopírujte komerčne dostupné filmy na diskoch DVD ani iné materiály chránené autorskými právami. Na dvojvrstvové disky je možné uložiť viac dát ako na jednovrstvové disky. Dvojvrstvové disky napálené touto jednotkou však môžu byť nekompatibilné s mnohými existujúcimi jednotkami a prehrávačmi DVD s podporou jednovrstvových médií.
Poznámka [02][2] Nekopírujte komerčne dostupné filmy na diskoch DVD ani iné materiály chránené autorskými právami. Na dvojvrstvové disky je možné uložiť viac údajov ako na jednovrstvové disky. Dvojvrstvové disky napálené touto jednotkou však nemusia byť kompatibilné s mnohými existujúcimi jednotkami a prehrávačmi DVD s podporou jednovrstvových médií.
Poznámka [03][3] Jeden rok alebo zostávajúca záruka na pracovnú stanicu HP, v ktorej je napaľovačka nainštalovaná.
Právne vyhláseniaSkutočný produkt sa môže líšiť od obrázku.

Poznámky

Právne upozornenie

.
Druh optické mechaniky
DVD±R/±RW/CD-R/CD-RW
Typ mechaniky
interní SATA

HP 9.5 mm tenká zapisovacia jednotka DVD SuperMulti (Z4/Z6/Z8 G4)

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536