Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Servery, príslušenstvo a komponenty
  3. Ostatné príslušenstvo k serverom

HP 5m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable

Typ príslušenstva:Kabeláž.

Kód produktu251847
Part numberAJ836A
EAN produktu4948382581440
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobca:Hewlett - Packard
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
106.8 EUR
Vaša cena bez DPH
64.92 EUR
Vaša cena vrátane DPH
77.90 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
5 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable.
Typ príslušenstva: Kabeláž
Aktuálna cena produktu je77.90EUR  s dph
Váš e-mail