Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Servery, príslušenstvo a komponenty
  3. Ostatné príslušenstvo k serverom

HP 50m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable

Typ príslušenstva:Kabeláž.

Kód produktu251850
Part numberAJ839A
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
258 EUR
Vaša cena bez DPH
152.83 EUR
Vaša cena vrátane DPH
183.40 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
50 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable..
Typ príslušenstva: Kabeláž
Aktuálna cena produktu je183.40EUR  s dph
Váš e-mail