Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Servery, príslušenstvo a komponenty
  3. Ostatné príslušenstvo k serverom

HP 30m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable

Typ príslušenstva:Kabeláž.

Kód produktu251849
Part numberAJ838A
EAN produktu4948382581464
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
212.4 EUR
Vaša cena bez DPH
125.81 EUR
Vaša cena vrátane DPH
150.97 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
30 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable..
Typ príslušenstva: Kabeláž
Aktuálna cena produktu je150.97EUR  s dph
Váš e-mail