Napájací zdroj Fortron 600W FSP600-51AAC 88+, voľne ložený
Kód:
368629
Popis a parametre
FSP/Fortron FSP600-51AAC 88+, hromadný, 600W
- Tichá prevádzka ventilátora
- Nadprúdová ochrana
- Ochrana proti prehriatiu
- Vysokonapäťová ochrana
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| model | FSP600-51AAC |
| Formát | ATX |
| PFC | Aktívny PFC |
| Ventilátor | 120 mm |
| Rozmery | 140 x 150 x 86 mm |
| Vstupné napätie | 180-264 Vac |
| frekvencia | 50-60 Hz |
| Napájanie | 600 W |
| certifikácia 80PLUS | Nie |
| Konektory | 1x 20+4 Pin MB 1x 4+4 CPU 6x SATA 3x MOLEX 2x 6+2 PCI-E 1x Floppy 4 Pin |
Konektory
PCIe 6-pin
Konektory
PCIe 8-pin
Konektory pre základnú dosku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Efektivita zdroje
85+
Modulární kabeláž
Ne
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
600