Napájací zdroj Fortron 550W FSP550-50ABA 80PLUS GOLD, voľne ložený
Kód:
368631
EAN:
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Popis a parametre
FSP/Fortron FSP550-50ABA 80PLUS GOLD, voľne ložené, 550W
- Certifikát CB 62368-1
- 80 Plus Gold
- Intel Design ATX 12V V1.4
- Nízka hlučnosť
- Nadprúdová ochrana
- Ochrana proti prehriatiu
- Vysokonapäťová ochrana
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| model | FSP550-50ABA |
| Formát | ATX |
| PFC | Aktívny PFC |
| Ventilátor | 120 mm |
| Rozmery | 140 x 150 x 86 mm |
| vstupné napätie | 90-264 Vac |
| frekvencia | 47-63 Hz |
| Napájanie | 550 W |
| certifikácia 80PLUS | 80PLUS Gold |
| Konektory | 1x 24 pin MB 1x 4+4 CPU 2x 6+2 PCI-E 5x SATA 4x Molex 1x Floppy |
ParametrePridať do porovnania
Formát zdroja
ATX
Konektory
PCIe 6-pin
Konektory
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pre základnú dosku
ATX 24-pin
Konektory pre základnú dosku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Efektivita zdroje
80 Plus Gold
Modulární kabeláž
Ne
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
550