Napájací zdroj Fortron 350W FSP350-51AAC 80PLUS BRONZE 230V EU, voľne ložený, čierny
Kód:
368627
Popis a parametre
FSP/Fortron FSP350-51AAC 80PLUS BRONZE 230V EU, voľne ložený, 350W, čierny
Napájací zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ ATX s výkonom 350 W. Pre dlhodobú spoľahlivú prevádzku je Fortron FSP350-51AAC 85+ vybavený 120 mm ventilátorom. Napájanie je možné zastaviť pomocou zabudovaného vypínača.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| model | FSP350-51AAC |
| Formát | ATX |
| PFC | Aktívny PFC |
| Ventilátor | 120 mm |
| Rozmery | 140 x 150 x 86 mm |
| Frekvencia | 50-60 Hz |
| Napájanie | 350 W |
| Certifikácia 80PLUS | 80PLUS Bronz |
| Konektory | 1x 20+4 Pin MB 1x CPU 4 Pin 3x SATA 2x MOLEX 1x Floppy 4 Pin |
Konektory pre základnú dosku
ATX 4-pin
Efektivita zdroje
80 Plus Bronze
Výkon zdroje (W)
350