Napájací zdroj Fortron 350W FSP350-50EGN 80PLUS GOLD, voľne ložený
Kód:
368630
EAN:
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Popis a parametre
FSP/Fortron FSP350-50EGN 80PLUS GOLD, voľne ložený, 350W
- Skutočných 350 W
- Certifikát 80PLUS GOLD
- V súlade so smernicou EuP
- Pripravené na Energy Star 6.1
- Kompatibilita s platformou Haswell
- Spĺňa požiadavky ErP 2013 (spotreba energie v pohotovostnom režime < 0,5 W)
- Aktívny filter PFC
- Vypínač napájania
- 120 mm tichý ventilátor
- Celý rozsah
- Funkcia nízkeho šumu
- Spĺňa normy UL, VDE, IEC, TUV, CE a ďalšie
- V súlade s novou normou EN 62368
- MTBF 100.000 hodín pri 25 °C
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| model | FSP350-50EGN |
| Formát | ATX |
| PFC | Aktívny PFC |
| Ventilátor | 120 mm |
| Rozmery | 150 x 140 x 86 mm |
| účinnosť | 90% |
| Výkon | 350 W |
| zabezpečenie | OCP, OVP, OPP, SCP, OTP |
| Konektory | 1x 24 pin MB 1x 4+4 CPU 1x 6+2 PCI-E 5x SATA 3x Molex 1x Floppy |
ParametrePridať do porovnania
Formát zdroja
ATX
Konektory
PCIe 6-pin
Konektory
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pre základnú dosku
ATX 24-pin
Konektory pre základnú dosku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Efektivita zdroje
80 Plus Gold
Modulární kabeláž
Ne
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
350