ESET NOD32 Antivirus pre 2 zariadenia, predĺženie i nová licencia na 3 roky

Rýchla antivírusová ochrana s nízkou záťažou na systém. Zabezpečí zariadenia so systémom Windows a macOS..... viac
Bežná cena: 151.81 EUR (-31%)
87.29 EUR bez DPH
Ihned k odeslání
104.75 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

ESET NOD32 Antivirus pre 2 zariadenia, predĺženie i nová licencia na 3 roky

K objednávke je potrebné uviesť do poznámky nasl. údaje o koncovom zákazníkovi:

- názov / meno a priezvisko
- adresa
- IČO (ak ide podnikateľský subjekt)
- kontaktná osoba
- e-mail

Robíme pre vás internet bezpečnejším

Objavujte všetky zákutia nekonečného internetu pod ochranou oceňovanej technológie ESET NOD32. Jej schopnosti odhaliť a zneškodniť rôzne druhy digitálnych hrozieb vrátane vírusov, ransomvéru, rootkitov, červov a spyvéru dôveruje viac ako 110 miliónov používateľov po celom svete. Chráni aj pred hrozbami, ktoré sa zámerne vyhýbajú detekcii, a blokuje cielené útoky a pokusy o zneužitie systému. Funkcia Anti-Phishing vás zároveň udržiava v bezpečí aj pred falošnými webovými stránkami, ktoré sa snažia získať citlivé údaje, ako sú napríklad prihlasovacie mená a heslá.

Antivírus a antispyware

Poskytuje proaktívnu ochranu pred rôznymi druhmi online a offline hrozieb a zabraňuje šíreniu malvéru na iných používateľov.

Anti-Phishing

Chráni vaše súkromie a majetok pred pokusmi podvodných webových stránok o získanie citlivých informácií, ako sú prihlasovacie mená, heslá či bankové údaje, ako aj pred pokusmi podsúvať vám falošné správy zo zdanlivo hodnoverných zdrojov. Ochráni vás tiež pred tzv. homoglyfovým útokom, pri ktorom sú znaky v odkaze na webovú stránku zámerne nahradené napohľad podobnými znakmi.

Pokročilé strojové učenie

Popri našom strojovom učení v cloude prinášame aj lokálnu vrstvu ochrany využívajúcu túto technológiu. Je špeciálne navrhnutá tak, aby odhaľovala pokročilé, novovznikajúce druhy malvéru, no zároveň mala minimálny vplyv na výkon.

Exploit Blocker VYLEPŠENÉ

Blokuje útoky špeciálne navrhnuté tak, aby sa vyhli antivírusovej detekcii, a tiež chráni pred ransomvérom a útokmi, pri ktorých dochádza k uzamknutiu obrazovky. Okrem toho poskytuje ochranu pred útokmi mierenými na webové prehliadače, programy zobrazujúce PDF dokumenty a iné aplikácie vrátane softvéru založeného na Jave.

Pokročilá kontrola pamäte

Umožňuje lepšie odhaľovať pretrvávajúci malvér, ktorý sa pred detekciou skrýva pod viacerými vrstvami šifrovania.

Kontrola s podporou cloudu

Zrýchľuje kontrolu vytváraním zoznamu bezpečných súborov na základe databázy reputácie súborov ESET Live Grid®. Správanie malvéru porovnáva s naším cloudovým reputačným systémom, a tým pomáha proaktívne blokovať jeho neznáme formy.

Kontrola počas sťahovania súborov

Skracuje čas trvania kontroly tým, že niektoré typy súborov, napríklad archívy, kontroluje už počas sťahovania.

Kontrola v nečinnosti

Zlepšuje výkon systému tým, že hĺbkové kontroly vykonáva počas jeho nečinnosti. Pomáha detegovať neaktívne potenciálne hrozby pred tým, než napáchajú škody.

Správa zariadení

Umožňuje predchádzať nepovolenému kopírovaniu vašich súkromných údajov na neznáme externé zariadenia. Poskytuje možnosť blokovať CD, DVD, USB a iné vymeniteľné médiá a úložné zariadenia. Umožňuje tiež zablokovať prístup zariadeniam, ktoré sa pripájajú cez Bluetooth, FireWire a sériový alebo paralelný port.

Host-Based Intrusion Prevention System (HIPS) VYLEPŠENÉ

Umožňuje podrobné nastavenie správania systému s dôrazom na behaviorálnu detekciu. Je nástrojom na zadávanie pravidiel pre systémové registre, aktívne procesy a programy, čím umožňuje do detailov doladiť celkové zabezpečenie. Využíva najnovšie možnosti sledovania na kontrolu častí pamäte, ktoré je možné upraviť sofistikovanými technikami vkladania malvéru.

Ochrana proti skriptovým útokom

Zachytáva útoky vyvolané nebezpečnými skriptmi, ktoré sa snažia zneužiť Windows PowerShell. Zároveň chráni aj pred škodlivými JavaScriptmi, ktoré môžu útočiť cez prehliadač. Podporuje prehliadače Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer a Microsoft Edge.

Ransomware Shield

Blokuje malvér, ktorý sa snaží zamedziť prístup k vašim osobným dátam a potom vás žiadať o zaplatenie „výkupného“ za odomknutie vášho obsahu.

Kontrola UEFI

Chráni pred hrozbami, ktoré útočia na váš počítač na hlbšej úrovni, a to dokonca ešte pred spustením systému Windows – na systémoch s rozhraním UEFI.

Kontrola WMI

Vyhľadáva odkazy na infikované súbory alebo malvér vložené ako dáta v službe Windows Management Instrumentation, súprave nástrojov na správu zariadení a aplikácií v prostredí Windows.

Kontrola systémových registrov

Vyhľadáva odkazy na infikované súbory alebo malvér vložené ako dáta v hierarchickej databáze Registry systému Windows, ktorá uchováva nastavenia na nižšej úrovni pre operačný systém Microsoft Windows a aplikácie používajúce databázu Registry.

Užívajte si plný výkon svojho počítača

ESET NOD32 Antivirus má nízke nároky na výkon počítača a prenecháva tak potrebné systémové prostriedky pre programy, ktoré denne používate. Môžete sa hrať hry, pracovať alebo jednoducho surfovať na internete bez akýchkoľvek spomalení. Batéria vo vašom prenosnom počítači vydrží pri úspornom režime dlhšie a vy tak môžete stráviť viac času online. Pri hraní hier vás navyše nebudú rozptyľovať automaticky otvárané okná.

Nízka záťaž na systém

Udržuje vysoký výkon a predlžuje životnosť hardvéru. Je vhodný pre akýkoľvek typ systémového prostredia. Navyše šetrí spotrebu dát vďaka extrémne malým aktualizačným balíkom.

Herný režim

Ak je nejaký program spustený na celú obrazovku, ESET NOD32 Antivirus sa automaticky prepne do tichého režimu. Systémové aktualizácie a notifikácie sú odložené na neskôr s cieľom šetriť systémové prostriedky na hranie hier, sledovanie videí, prezeranie fotografií alebo prezentácií.

Podpora pre prenosné počítače

Odkladá na neskôr všetky automaticky otvárané okná, ktoré si nevyžadujú interakciu zo strany používateľa, ako aj aktualizácie a aktivity náročné na systém, aby boli šetrené systémové prostriedky a vy ste sa mohli nerušene sústrediť na hranie hier alebo pozeranie filmov.

Produkt si jednoducho nainštalujte a o viac sa nestarajte alebo si ho prispôsobte vlastným požiadavkám

ESET NOD32 Antivirus vďaka svojim predvoleným nastaveniam prináša špičkovú ochranu už od momentu inštalácie. Informuje vás o potenciálnych bezpečnostných hrozbách a umožňuje riešiť ich priamo na hlavnej obrazovke. Elegantné používateľské rozhranie je navrhnuté tak, aby ste bez problémov mohli nastaviť všetky rutinné úlohy.

Riešenie jediným kliknutím

Stav ochrany a všetky najčastejšie používané nástroje sú dostupné zo všetkých obrazoviek a okien. V prípade akýchkoľvek bezpečnostných upozornení môžete rýchlo nájsť potrebné riešenie jediným kliknutím.

Bezproblémové aktualizácie na novšiu verziu produktu

Nové bezpečnostné technológie môžete začať využívať hneď, ako sú k dispozícii, čo zaručuje nepretržitú vysokú úroveň ochrany.

Nastavenia pre pokročilých používateľov

Ponúka hĺbkové nastavenia zabezpečenia aj pre tých najnáročnejších používateľov. Vďaka týmto nastaveniam môžete definovať maximálnu hĺbku kontroly, čas kontroly, veľkosť kontrolovaných súborov a archívov, ale aj oveľa viac.

ESET SysInspector®

Pokročilý diagnostický nástroj zachytávajúci dôležité informácie zo systému, na základe ktorých môže následne riešiť širokú škálu problémov so zabezpečením a kompatibilitou.

Správa o bezpečnosti

Poskytuje prehľad o tom, ako ESET počas mesiaca chránil váš počítač. Táto súhrnná správa zahŕňa informácie o nájdených hrozbách, zablokovaných webových stránkach, zachytených spamových e-mailoch, zablokovaných prístupoch k webovej kamere a ďalších akciách.

Spravujte a maximalizujte svoju bezpečnosť s portálom ESET HOME

ESET HOME je webový portál a mobilná aplikácia pre Android a iOS, ktoré poskytujú komplexný prehľad o produktoch, licenciách a službách spoločnosti ESET na vašich zariadeniach. Sú navrhnuté tak, aby boli prístupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Dostávajte dôležité oznámenia o bezpečnosti a licenciách a kedykoľvek skontrolujte bezpečnostný stav chránených zariadení. Nainštalujte bezpečnostné riešenia na nové zariadenia bez nutnosti zadať licenčný kľúč alebo prihlásiť sa. Obnovte svoje licencie alebo ich použite na aktiváciu vyššieho produktu. Pridávajte, spravujte a zdieľajte licencie s rodinou a priateľmi. Spravujte funkcie Anti-Theft, Parental Control a Password Manager prostredníctvom portálu ESET HOME. To všetko a ešte oveľa viac máte teraz kedykoľvek k dispozícii na jednom mieste.

Zariadenia

Pripojte zariadenia s operačným systémom Windows a Android k svojmu účtu pomocou QR kódu (zariadenia so systémom Windows môžete pripojiť aj na diaľku) a kedykoľvek skontrolujte stav ich zabezpečenia. Stiahnite si a nainštalujte bezpečnostné produkty na nové zariadenia, aby ste ich mohli okamžite chrániť pred hrozbami.

Licencie

Pridávajte, spravujte a zdieľajte licencie s rodinou a priateľmi. Licenciu v prípade potreby jednoducho obnovte alebo použite na aktiváciu vyššieho produktu. Zároveň máte neustálu kontrolu nad tým, kto vašu licenciu používa.

Oznámenia

Na portáli aj v mobilnej aplikácii môžete dostávať oznámenia týkajúce sa zariadení, licencií a účtu. Okrem informácií o bezpečnosti a licencii ponúkajú aj podrobnosti o dostupných akciách (platí len pre zariadenia s OS Windows a Android)

.
Způsob licencování
Pronájem
Perioda placení
3 roky
Typ licence
Online ESD
Počet zařízení
2

ESET NOD32 Antivirus pre 2 zariadenia, predĺženie i nová licencia na 3 roky

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536