Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 15m

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.... viac
14.92 EUR bez DPH
Na dotaz
17.9 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 10101264
EAN: 10101264
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Popis a parametre

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 15m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 15m


Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.




















Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 15 m
.
Typ vlákna
Singlemode
Typ kábla
Patch kábel
Typ konektora
SC

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 15m

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536
Ďalšie informácie