DROP1000 Solarix kábel, 24vl 9/125, 4,0mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-24-OS-LSOH

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.... viac
Bežná cena: 729.62 EUR (-10%)
548.13 EUR bez DPH
Na dotaz
657.76 EUR
ks
Můžete nakoupit násobky 1 ks.
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 10102002
EAN: 10102002
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobca: Solarix
Popis a parametre

DROP1000 Solarix kábel, 24vl 9/125, 4,0mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-24-OS-LSOH

DROP1000 kábel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH Eca čierna cievka 500m

Závesný optický kábel DROP1000 s plášťom LSOH a vláknom SM 9/125 triedy reakcie na oheň Eca 24.

Optický kábel Solarix SXKO-DROP-24-OS-LSOH s triedou reakcie na oheň Eca je vhodný na vnútorné aj vonkajšie inštalácie. Vonkajší plášť optického kábla je typu LSOH, takže je nízkoemisný a bezhalogénový v prípade vznietenia. Plášť obsahuje aj špeciálnu zmes, vďaka ktorej je optický kábel UV stabilný. Optický kábel má veľmi vysokú pevnosť v ťahu 1000 N. Používajú sa vlákna Corning (G.657.A2) majú vysokú flexibilitu, čo umožňuje vynikajúce prenosové a inštalačné vlastnosti v stiesnených priestoroch a všade tam, kde je potrebné vytvoriť viacero samostatných spojení.

Technické informácie
Typ kábla: drop
Typ vlákna: 9/125 µm
Trieda reakcie na oheň, typ plášťa: Eca LSOH
Typ kábla podľa náplne: bez gélu
Špecifikácia vlákien: G.657.A2
Útlm pri 1310 nm: 0.35 dB/km
Útlm pri 1550 nm: 0.20 dB/km
Priemer kábla: 4.0 ± 0.2 mm
Hmotnosť kábla (kg/km): 15 kg/km
Krátkodobá pevnosť v ťahu: 1000 N
Krátkodobá pevnosť v tlaku: 500 N/100 mm
Minimálny polomer ohybu (krátkodobý): 4x D kábla
Minimálny polomer ohybu (dlhodobý): 7x kábel D
..
Typ vlákna
Singlemode
Typ kábla
DROP kábel

DROP1000 Solarix kábel, 24vl 9/125, 4,0mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-24-OS-LSOH

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536