DELL PC Slim ECS1250/180W/I7-14700/16GB/512GB SSD/Intel UHD/WLAN/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y PS NBD
Popis a parametre
Technické parametre
| 180W Chassis |
| I7-14700 RPL-Intel Core i7-14700 |
| 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s |
| 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| No Additional Hard Drive |
| Intel® UHD Graphics 730 with shared graphics memory |
| MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card |
| Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black |
| Dell Optical Mouse - MS116 (Black) |
| System Power Cord C13 (Europe/Indonesia/Laos/Mongolia/Vietnam) |
| Windows 11 Pro |
| McAfee Business Protection 1-year |
| Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| System Driver for Windows |
| Black |
| 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service |
Konektivita
| Front Facing
Rear Facing
Rozmery a hmotnosť
| 1. Width: 3.74 in. (95 mm) |
| Starting weight: 7.69 lb (3.49 kg) |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
ParametrePridať do porovnania
Rozhranie
USB 2.0
Rozhranie
3.5mm Jack