DELL PC Pro Tower QCT1250/180W/TPM/i5-14500/8GB/512GB SSD/Integrated/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y PS NBD
Popis a parametre
Technické parametre
| L6 chassis with 180W PSU, N-1, TPM |
| Intel® Core™ i5-14500 vPro® (14 cores, up to 5.0GHz) |
| 8 GB: 1 x 8 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC |
| 512GB SSD |
| No Additional Hard Drive |
| Integrated Graphics |
| 8x DVD+/-RW/RAM 9.5mm Slimline Optical Disk Drive |
| No Wireless LAN Card |
| Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black |
| Dell Optical Mouse-MS116 - Black |
| Windows 11 Pro |
| No anti-virus software |
| Black |
| 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service |
Konektivita
| Front side
Rear side
Rozmery a hmotnosť
| 1. Height: 12.77 in. (324.30 mm) |
| Starting weight: 12.00 lb (5.44 kg) |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
ParametrePridať do porovnania
Rozhranie
USB 2.0
Rozhranie
3.5mm Jack