DELL PC Pro Slim QCS1250/180W/TPM/U5-235/16GB/512GB SSD/Integrated/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y PS NBD
Popis a parametre
Technické parametre
| Dell Pro Slim with 180W PSU, TPM |
| Intel® Core™ Ultra 5 235 vPro® (13 TOPS NPU, 14 cores, up to 5.0GHz) |
| 16GB: 1 x 16GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC |
| 512GB SSD |
Rozmery a hmotnosť
| 1. Width: 3.74 in. (95 mm) |
Rozhranie
3.5mm Jack