DELL PC Pro Slim QCS1250/180W/TPM/i3-14100/16GB/512GB SSD/Integrated/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y PS NBD
Popis a parametre
Technické parametre
| Dell Pro Slim chassis with 180W PSU, TPM |
| Intel® Core™ i3-14100 (4 cores, up to 4.7GHz) |
| 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC |
| 512GB SSD |
| No Additional Hard Drive |
| Integrated Graphics |
| No Wireless LAN Card |
| Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black |
| Dell Optical Mouse-MS116 - Black |
| System Power Cord C13 (Europe/Indonesia/Laos/Mongolia/Vietnam) |
| Windows 11 Pro |
| No anti-virus software |
| Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| No vPro® support |
| Black |
| 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service |
Konektivita
| Front side
Rear side
Rozmery a hmotnosť
| 1. Width: 3.74 in. (95 mm) |
| Starting weight: 8.61 lb (3.90 kg) |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
ParametrePridať do porovnania
Rozhranie
USB 2.0
Rozhranie
3.5mm Jack