Popis a parametre
Technické parametre
| Dell Pro Max Tower T2 with 1500W (80 Plus Platinum) PSU, TPM |
| Intel® Core™ Ultra 9 285 (24 cores, up to 5.7 GHz, 65 W) |
| 32GB: 2 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC |
Rozhranie
3.5mm Jack