Popis a parametre
Technické parametre
| Dell Pro Max Slim with 360W (80 Plus Platinum) PSU (with system fan), TPM |
| Intel® Core™ Ultra 7 265 (20 cores, up to 5.3 GHz, 65 W) |
| 32GB: 1 x 32 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC |
| 1TB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready |
| No Hard Drive |
| NVIDIA® A1000, 8 GB GDDR6, 4 mDP to DP adapters |
| No Wireless LAN Card |
| Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black |
| Dell Optical Mouse-MS116 - Black |
| System Power Cord C13 (Europe/Indonesia/Laos/Mongolia/Vietnam) |
| Windows 11 Pro |
| No anti-virus software |
| Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Intel vPro Active Management Technology |
| Black |
| 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service |
Konektivita
| Front side
Rear side
Rozmery a hmotnosť
| Starting weight: 8.75 lb (3.97 kg) |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
ParametrePridať do porovnania
Rozhranie
USB Type-C
Rozhranie
3.5mm Jack