Popis a parametre
Technické parametre
| Intel® Core™ Ultra 7 268V, vPro® (48 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.0 GHz) |
| 32 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) - Rámka na základnej doske (integrovaná) |
| 512 GB SSD |
| 16", Non-Touch, FHD+, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, FHD+IR Cam |
| Fingerprint Reader, Smart Card Reader with NFC, Control Vault 3+, No RJ-45 |
| FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone |
| Intel® Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be, Bluetooth® 5.4 wireless card |
| nemá v konfiguracii WWAN anténu, upgrade preto nie je možný. ( jedine ako CTO) |
| Czech/Slovak (MUI) backlit Copilot key keyboard with numeric keypad |
| 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge™ Capable, ExpressCharge™ Boost Capable, 65W AC adapter, USB Type-C |
| Windows 11 Pro, Copilot+ PC |
| No anti-virus software |
| Aluminum |
| 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service |
Konektivita
<
Rozmery a hmotnosť
| Height (front): 0.78 in. (19.85 mm)
| Starting weight: 1.84 kg Váha môže byť iná v závislosti od konfiguracie. |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
ParametrePridať do porovnania
Lokalizácia klávesnice
CZ/SK
Formát obrazovky
16:10
Povrchová úprava displeja
Matný
Rozlíšenie
1920x1200
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
Thunderbolt
Typ disku
SSD
Typ procesora
Intel Core Ultra 7
Operačný systém
Windows 11 Pro
Typ zariadenia
Notebook
Výbava
Web kamera
Výbava
Podsvietená klávesnica
Wi-Fi
Numerická klávesnica
Model procesoru
Intel Core Ultra 7 268V