Dell Networking Cable, OM4 LC/LC

Compatibility This product is compatible with the following systems: PowerEdge T340 PowerEdge T440.... viac
60.9 EUR bez DPH
Na dotaz
73.08 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1331070
EAN: 5397184330852
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Popis a parametre

Dell Networking Cable, OM4 LC/LC

Compatibility This product is compatible with the following systems: PowerEdge T340 PowerEdge T440.

Dell Networking Cable, OM4 LC/LC

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536