Creative LIVE! CAM SYNC 1080P V2, webová kamera, širokouhlá obrazovka Full HD, USB, 2 x mikrofón

Max. rozlíšenie WEB kamery pre video sekvencie:2.0 Mpix; Mikrofón.... viac
36.84 EUR bez DPH
Na dotaz
44.21 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 686945
EAN: 5390660194696
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Popis a parametre

Creative LIVE! CAM SYNC 1080P V2, webová kamera, širokouhlá obrazovka Full HD, USB, 2 x mikrofón

Creative LIVE! SYNCHRONIZÁCIA KAMIER 1080P V2

Webová kamera s rozlíšením Full HD na videohovory s automatickým stlmením a potlačením šumu

Urobte silný dojem na dôležitej webovej konferencii alebo uskutočnite dôvernejší rozhovor so svojimi blízkymi vďaka videu s rozlíšením Full HD a lepšej kvalite hovoru! Creative Live! Kamera Cam Sync 1080p V2 je menšia ako jej predchodca, má vylepšené zabudované mikrofóny, ktoré lepšie zachytávajú hlas, takže znie prirodzenejšie, a je vybavená najnovšou zvukovou technológiou - súpravou SmartComms s inteligentnými komunikačnými funkciami, ktoré zjednodušujú online hovory, takže sa môžete sústrediť na ne a nie na technické záležitosti.

Na videohovory, online lekcie alebo webové rozhovory (aj na poslednú chvíľu) budete pripravení okamžite! Creative LIVE! Kamera Cam Sync 1080p V2 spĺňa špecifikáciu UVC a funguje s väčšinou bežných videokonferenčných aplikácií - stačí sa pripojiť a ukázať sa v tom najlepšom svetle.

Zjednodušte si komunikáciu
S prispôsobovaním sa novej realite sa výrazne zvyšuje čas, ktorý trávime videohovormi, čo sa nezaobíde bez viacerých nevýhod. Mali by sme sa sústrediť na obsah online stretnutí, a nie na ovládanie mikrofónu alebo rozptyľovanie hlukom v pozadí.

Cieľom našej súpravy SmartComms Kit je zbaviť používateľov systému Windows 10 problémov pri práci doma - zjednodušiť online hovory pomocou súpravy inteligentných komunikačných funkcií.

MYSLITE BEZ STRACHU, POUŽÍVAJTE AUTOMATICKÝ MUTE
Je trápne, keď sa vám počas stretnutia na Zoom stane, že prepínate obrazovky a zmätene sa snažíte zapnúť mikrofón, keď ste na rade. Najmä počas videohovorov, keď sa všetci navzájom sledujú zblízka a najmenší pohyb alebo výraz tváre ostatní vidia akoby zväčšený. Aby sme sa vyhli týmto nepríjemným momentom a ak ste učiteľ, aby ste si uvoľnili ruky a mohli sa viac venovať žiakom, vyvinuli sme aplikáciu VoiceDetect.

BUĎTE DÔVERAJNÍ AKO DÔVERAJNÍCI PRE POTLAČENIE HLUKU
Prečo musí vždy niekto začať vysávať podlahu alebo kosiť trávnik práve vtedy, keď sa chystáte spustiť videokonferenčnú prezentáciu? Aj keď nemôžete zabrániť rozprávaniu svojich susedov, určite sa môžete zbaviť nepríjemného hluku v pozadí pomocou funkcie NoiseClean-out. Aby vás vaši spolupracovníci počuli zreteľne, funkcia NoiseClean-out* rozpozná statický šum vo vašom zvukovom výstupe, potlačí ho a zachová reč.

* Funkcia NoiseClean-out najúčinnejšie eliminuje statické zvuky v pozadí, ako sú zvuky z ventilátorov, klimatizácií, čističiek vzduchu, zvlhčovačov, vysávačov, sušičov vlasov, elektrických holiacich strojčekov a dokonca aj kosačiek na trávu.

BUĎTE PRIPRAVENÍ. IHNED.
Kreatívna webová kamera naživo! Kamera Cam Sync 1080p V2 spĺňa špecifikáciu UVC, čo znamená, že nevyžaduje inštaláciu ďalších ovládačov a je kompatibilná so všetkými notebookmi a počítačmi so systémom macOS a Windows.

Jednoducho ho pripojte k voľnému portu USB-A na počítači a bude okamžite fungovať! Funguje aj s väčšinou bežných videokonferenčných aplikácií, ako sú Zoom, Skype, Microsoft Teams, Cisco WebEx, Google Meet, Facebook Messenger a ďalšie, takže ho môžete rýchlo nastaviť a byť pripravení na stretnutia na poslednú chvíľu.

BE SUSPICIOUS
Creative Live! Kamera Cam Sync 1080p V2 má tiež vylepšenú dvojicu zabudovaných mikrofónov, ktoré umožňujú väčšiu presnosť pri snímaní zvuku, takže váš hlas bude počas videohovoru znieť prirodzenejšie. Či už webovú kameru používate na prácu, streamovanie alebo len na chatovanie so starou mamou, váš hlas bude na druhej strane znieť prirodzene a jasne, takmer ako pri konverzácii tvárou v tvár.

KOMUNIKÁCIA S VÝBORNOU ČISTOTOU
Prvý dojem je bezpochyby dôležitý. Kvalita videohovoru môže rozhodnúť o priebehu stretnutia a situáciu zhoršuje skutočnosť, že obraz z väčšiny zabudovaných webových kamier notebookov je zrnitý, rozostrený, s neprirodzenými farbami a bez detailov. Creative LIVE! Kamera Cam Sync 1080p V2 zachytáva videá v rozlíšení Full HD 1080p pri 30 snímkach za sekundu, takže môžete urobiť silný dojem a získať si klientov a šéfov. Táto webová kamera poskytuje vyššiu kvalitu obrazu, ktorá je prirodzená a ostrá, aby zobrazovala vaše najprofesionálnejšie stránky.

PERFEKTNE V ZÁZNAME
Keď s programom Creative Live! Kamera Cam Sync 1080p V2 spustí živé vysielanie, 77° zorné pole dosahuje ideálny výhľad od hlavy k ramenám a zároveň vám umožňuje nahliadnuť do prostredia. Vytvoríte tak vyvážený záber, ktorý ostatným umožní udržiavať s vami očný kontakt a viesť pútavejšie rozhovory, najmä počas pracovných diskusií.

KONFIDENCIÁLNA TENZIA
Väčšina webových kamier notebookov je príliš nízko, čo môže spôsobiť, že budete vyzerať zle, keď uhol záberu vychádza spod vašej brady. Creative Live! Kamera Cam Sync 1080p V2 umožňuje horizontálne otáčanie o 360° a vertikálne nakláňanie až o 30°, takže ju môžete ľahko nastaviť tak, aby ste zistili, aký uhol vám vyhovuje. Je tiež vybavený univerzálnou montážnou svorkou, ktorú možno pevne pripevniť k akémukoľvek notebooku alebo stolovému monitoru, a adaptérom na pripojenie k akémukoľvek univerzálnemu statívu* s ďalšími možnosťami umiestnenia.

*Statív je voliteľný a nie je súčasťou balenia

 • DVA VSTAVANÉ MIKROFÓNY
  Umožňujú lepšie zachytenie zvuku, takže váš hlas znie prirodzenejšie
 • Kryt na ochranu súkromia
  Chráňte svoje súkromie pomocou integrovaného krytu objektívu
 • PLUG-AND-PLAY
  Začnite používať webovú kameru rýchlo a jednoducho bez inštalácie ovládačov
 • SMARTCOMMS KIT
  Zjednodušte si správu hovorov pomocou sady funkcií Smart Communications pre používateľov systému Windows
 • 1080p HD OBJECTIVE
  Online stretnutia so záznamom videa vo Full HD
 • 360-stupňová rotácia
  Vďaka 360° horizontálnej rotácii a až 30° vertikálnemu náklonu budete vyzerať skvele pri každom videohovore
 • PRIPOJENIE NA STOJAN
  Snímajte z rôznych uhlov pomocou webovej kamery na statíve*
  *Statív je voliteľný a nie je súčasťou balenia
 • Dlhší kábel
  Dodáva sa s dlhším káblom (1,8 m) na pripojenie k počítaču

OBSAH BALENIA

1 × Creative Live! Cam Sync 1080p V2
1 × leták k súprave SmartComms
1 × stručný návod na použitie

..

Rozlišení Web kamery
2.0 Mpix
Mikrofon
Ano
Maximální rozlišení videa (px)
Full HD (1920 x 1080)
Barva
Černá
Podporované OS
Windows 10
Rozlišení fotografií
2 Mpix
Vlastnosti
Vestavěný mikrofon
Vlastnosti
Redukce okolních ruchů
Vlastnosti
Závit 1/4" pro stativ
Vlastnosti
Stereo (i více jak 1 mikrofon)

Creative LIVE! CAM SYNC 1080P V2, webová kamera, širokouhlá obrazovka Full HD, USB, 2 x mikrofón

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536