Cisco switch CBS220-8P-E-2G (8xGbE,2xSFP,8xPoE+,65W,fanless)
Kód:
839904
Popis a parametre
Cisco switch CBS220-8P-E-2G
| Rýchlosť preposielania v miliónoch paketov za sekundu (mpps; pakety 64 bajtov) | 14,88 |
| Kapacita prepínania v Gigabitoch za sekundu (Gbps) | 20 |
| Prepínanie vrstvy 2 | |
| MAC tabuľka | Až 8 192 MAC adries (Media Access Control) |
| Spanning Tree Protocol (STP) | Podpora štandardu 802.1d Spanning Tree, zapnuté štandardne Rýchle konvergencia pomocou 802.1w (Rýchly Spanning Tree [RSTP]) Více Inštancií Spanning Tree pomocou 802.1s (MSTP) Až 16 inštancií je podporovaných |
| Hol-Head Line (HOL) blokovanie | Prevencia HOL blokovania |
| Jumbo rámec | Podpora rámcov až do veľkosti 9 216 bajtov |
| Bezpečnosť | |
| RADIUS, TACACS+ | Podpora RADIUS a TACACS+ autentifikácie; prepínač funguje ako klient |
| Filtrácia MAC adries | Podpora |
| Storm control | Broadcast, multicast a neznáme unicast |
| Ochrana proti DoS útokom | Prevencia DoS útokov |
| QoS | |
| Priority Levely | 8 hardvérových front v každom porte |
| Prevod zápchy | Potrebný algoritmus pre prevenciu synchronizácie TCP straty siete |
| Multicast | |
| Štandardy | |
| IPv6 | |
| IPv6 ACL | Drop alebo rýchlostné obmedzenie IPv6 paketov v hardvéri |
| IPv6 QoS | Prioritizuje IPv6 pakety v hardvéri |
| MLD snooping (verzie 1/2) Discovery | Dodáva IPv6 multicastové pakety iba požadovaným prijímačom |
| Správa | |
| Synchronizácia času | Simple Network Time Protocol (SNTP) |
| Záložný banner | Konfigurovateľné viaceré bannery pre web aj CLI |
| Objavovanie | |
| Bonjour | Prekínať sa pomocou Bonjour protokolu |
| Úspora energie | |
| Deaktivácia LED diód portu | LED diódy môžu byť manuálne vypnuté na úsporu energie. |
| Power over Ethernet | |
| 802.3af PoE alebo 802.3at PoE+ dodávané cez ktorýkoľvek RJ-45 sieťový port v rámci uvedeného rozpočtu výkonu. Prepínače podporujú 802.3af, 802.3at a Cisco pre-štandard (legacy) PoE s maximálnym výkonom 30 W na port. | |
| PoE rozpočtové napájanie | 65 W |
| Počet portov podporujúcich PoE | 8 |
| Pre-štandardné PoE | Podpora Cisco pre-štandard PoE |
| Hardvér | |
| Tlačidlá | Tlačidlo reset |
| LED diódy | Systém, Link/Act, Rýchlosť |
| Flash | 64 MB |
| Pamäť CPU | 256 MB |
| Porty | |
| Celkový počet systémových portov | 10 Gigabit Ethernet |
| RJ-45 porty | 8 Gigabit Ethernet |
| Uplink porty | 2 Gigabit Ethernet Small form-factor pluggable (SFP) |
| Packet Buffer | |
| Buffer paketov | 4,1 Mb |
| Podporované module SFP | |
| MGBSX1 | Multi-mode vlákno |
| MGBLX1 | Single-mode vlákno |
| MGBLH1 | Single-mode vlákno |
| MGBT1 | UTP kategórie 5 |
| GLC-SX-MMD | Multi-mode vlákno |
| GLC-LH-SMD | Single-mode vlákno |
| GLC-BX-U | Single-mode vlákno |
| GLC-BX-D | Single-mode vlákno |
| GLC-TE | UTP kategórie 5e |
| SFP-H10GB-CU1M | Káblové koaxiálne |
| Životné prostredie | |
| Rozmery jednotky (W x D x H) | 279 x 170 x 44 mm (11,0 x 6,7 x 1,7 in) |
| Hmotnosť jednotky | 1,18 kg (2,60 lb) |
| Napájanie | 100-240 V, 50-60 Hz, externe |
| Certifikácie | UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE značka, FCC ČASť 15 (CFR 47) Trieda A, C-tick |
| Prevádzková teplota | 0-50°C |
| Skladovacia teplota | –20°C do +70°C |
| Prevádzková vlhkosť | 10 % až 90 %, relatívna, bez kondenzácie |
| Skladovacia vlhkosť | 10 % až 90 %, relatívna, bez kondenzácie |
| Spotreba energie | |
| Systémová spotreba energie | 110V=7.8W 220V=8.2W |
| Spotreba energie (s PoE) | 110V=81.2W 220V=81.6W |
| Rozptyl tepla (BTU/hr) | 278,43 |
| Hluk a priemerná doba medzi poruchami (MTBF) | |
| Ventilátor (počet) | Bez ventilátora |
| Hluk | N/A |
| MTBF pri 25°C (hodiny) | 315 326 |
| Balenie obsahuje | |
Maximálny počet portov
10
Prevedenie
Rack mounted 19"