Cisco switch CBS220-8FP-E-2G (8xGbE,2xSFP, 8xPoE+,130W,fanless)
Kód:
839905
Popis a parametre
Cisco switch CBS220-8FP-E-2G
| Rýchlosť forwarding v miliónoch paketov za sekundu (mpps; 64-bajtové pakety) | 14,88 |
| Kapacita prepínania v Gigabitových bitoch za sekundu (Gbps) | 20 |
| Prepínanie vrstvy 2 | |
| MAC tabuľka | Až 8 192 adries Media Access Control (MAC) |
| Spanning Tree Protocol (STP) | Podpora štandardu 802.1d Spanning Tree, povolené predvolene Rýchle zlyhanie pomocou 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]) Množinové inštancie Spanning Tree pomocou 802.1s (MSTP) Až 16 inštancií je podporovaných |
| Blokovanie Head-of-Line (HOL) | Prevencia blokovania HOL |
| Jumbo frame | Podpora rámcov až do veľkosti 9 216 |
| Zabezpečenie | |
| RADIUS, TACACS+ | Podpora RADIUS a TACACS+ autentifikácie; switche fungujú ako klienti |
| Filtrovanie MAC adries | Podporované |
| Storm control | Broadcast, multicast a neznáme unicast |
| Ochrana proti DoS | Prevencia útokov DOS |
| Loop Guard | Toto vylepšenie poskytuje ďalšiu ochranu proti Layer 2 slučkám (STP slučkám). |
| QoS | |
| Úrovne priority | 8 hardvérových frontov na port |
| Multicast | |
| Standardy | |
| IPv6 | |
| IPv6 ACL | Blokuje alebo obmedzuje rýchlosť IPv6 paketov hardvérovým spôsobom |
| IPv6 QoS | Prioritizuje IPv6 pakety hardvérovo |
| Správa | |
| IPv4 a IPv6 dual stack | Koexistencia oboch protokolových zásobníkov pre uľahčenie migrácie |
| Synchronizácia času | Simple Network Time Protocol (SNTP) |
| Uvítací banner | Konfigurovateľný viacero bannerov pre web aj CLI |
| Objavovanie | |
| Bonjour | Switch sa sám inzeruje pomocou protokolu Bonjour |
| Efektívnosť spotreby energie | |
| Deaktivácia portových LED | LED diódy môžu byť manuálne vypnuté na úsporu energie. |
| Power over Ethernet | |
| 802.3af PoE alebo 802.3at PoE+ dodávané cez ktorýkoľvek z RJ-45 portov v stanovených napájacích rozpočtoch. Switche podporujú 802.3af, 802.3at a Cisco preštandardizovaný (legacy) PoE s maximálnym výkonom 30 W na port. | |
| PoE Power Budget | 130 W |
| Počet portov podporujúcich PoE | 8 |
| Preštandardové PoE | Podpora Cisco Pre-Standard PoE |
| Hardvér | |
| Tlačidlá | Tlačidlo na reset |
| LED diódy | Systém, Link/Act, Rýchlosť |
| Flash | 64 MB |
| CPU pamäť | 256 MB |
| Porty | |
| Celkový počet systémových portov | 10 Gigabit Ethernet |
| RJ-45 porty | 8 Gigabit Ethernet |
| Uplink porty | 2 Gigabit Ethernet Small form-factor pluggable (SFP) |
| Packet Buffer | |
| Buffer paketov | 4,1 Mb |
| Podporované SFP moduly | |
| MGBSX1 | Multimodové vlákno |
| MGBLX1 | Single-mode vlákno |
| MGBLH1 | Single-mode vlákno |
| MGBT1 | UTP kategória 5 |
| GLC-SX-MMD | Multimodové vlákno |
| GLC-LH-SMD | Single-mode vlákno |
| GLC-BX-U | Single-mode vlákno |
| GLC-BX-D | Single-mode vlákno |
| GLC-TE | UTP cat 5e |
| SFP-H10GB-CU1M | Kupolový výkon |
| Prostredie | |
| Rozmery jednotky (W x D x H) | 279 x 170 x 44 mm (11,0 x 6,7 x 1,7 palca) |
| Hmotnosť jednotky | 1,18 kg (2,60 lb) |
| Napájanie | 100-240 V, 50-60 Hz, Externé |
| Certifikácie | UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE znáčka, FCC Článok 15 (CFR 47) Trieda A, C-tick |
| Prevádzková teplota | 0-50 °C |
| Ukladacia teplota | –20 °C do +70 °C |
| Prevádzková vlhkosť | 10 % až 90 %, relatívna, nekondenzujúca |
| Ukladacia vlhkosť | 10 % až 90 %, relatívna, nekondenzujúca |
| Spotreba energie | |
| Systémová spotreba energie | 110V=9,1 W 220V=9,1 W |
| Spotreba energie (s PoE) | 110V=151,4 W 220V=148,9 W |
| Uvoľňovanie tepla (BTU/h) | 516,6 |
| Hluk a priemerný čas medzi poruchami (MTBF) | |
| Ventič (počet) | Bez ventilátora |
| Hluk | N/A |
| MTBF pri 25°C (hodiny) | 660457 |
| Balenie obsahuje | |
Maximálny počet portov
10
Prevedenie
Rack mounted 19"