Cisco switch CBS220-48T-4G (48xGbE,4xSFP)
Kód:
839911
Popis a parametre
Cisco switch CBS220-48T-4G
Stránky produktu: CBS220-48T-4G Rýchly sprievodca: Rýchly sprievodca| Kapacita prepínania | |
| Rýchlosť smerovania v miliónoch paketov za sekundu (mpps; 64-bajtové pakety) | 74,38 |
| Kapacita prepínania v Gbps | 104 |
| Layer 2 prepínanie | |
| MAC tabuľka | Až 8 192 MAC (Media Access Control) adries |
| Spanning Tree Protocol (STP) | Podpora štandardu 802.1d Spanning Tree, povolené štandardne Rýchla konvergencia pomocou 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]) Násobné inštancie Spanning Tree pomocou 802.1s (MSTP) Podporuje 16 inštancií |
| Head-of-Line (HOL) blokovanie | Prevencia blokovania HOL |
| Jumbo frame | Podpora rámcov až do veľkosti 9 216 |
| Bezpečnosť | |
| RADIUS, TACACS+ | Podpora autentifikácie cez RADIUS a TACACS; prepínač funguje ako klient |
| Filtrovanie MAC adries | Podpora |
| Storm control | Broadcast, multicast a neznáme unicastné prevádzky |
| Ochrana pred DoS | Prevencia útokov DOS |
| QoS | |
| Prioritné úrovne | 8 hardvérových front v každom portu |
| Multicast | |
| Štandardy | |
| IPv6 | |
| IPv6 ACL | Blokovanie alebo rýchlostné obmedzenie IPv6 paketov v hardvéri |
| IPv6 QoS | Prioritizácia IPv6 paketov v hardvéri |
| Správa | |
| Dual stack IPv4 a IPv6 | Zlučiteľnosť oboch protokolových zásobníkov na uľahčenie migrácie |
| Synchronizácia času | Simple Network Time Protocol (SNTP) |
| Banner pri prihlasovaní | Možnosť nastavovať viacero bannerov pre web a CLI |
| IPv4 a IPv6 dual stack | Zlučiteľnosť oboch protokolových zásobníkov na uľahčenie migrácie |
| Oboznámovanie | |
| Bonjour | Prepínač sa sám oznamuje pomocou protokolu Bonjour |
| Energetická efektívnosť | |
| Deaktivácia LED na portoch | LED diód môžu byť manuálne vypnuté za účelom úspory energie. |
| Hardvér | |
| Tlačidlá | Reset tlačidlo |
| LED | Systém, Link/Act, Rýchlosť |
| Flash pamäť | 64 MB |
| CPU pamäť | 256 MB |
| Porty | |
| Celkový počet systémových portov | 52 Giga Ethernet |
| RJ-45 porty | 48 Giga Ethernet |
| Uplink porty | 4 Giga Ethernet SFP (Small Form-factor Pluggable) |
| Packet Buffer | |
| Buffer paketov | 12 Mb |
| Podporované SFP moduly | |
| MGBSX1 | Multimodové vlákno |
| MGBLX1 | Jednomódové vlákno |
| MGBLH1 | Jednomódové vlákno |
| MGBT1 | UTP kategórie 5 |
| GLC-SX-MMD | Multimodové vlákno |
| GLC-LH-SMD | Jednomódové vlákno |
| GLC-BX-U | Jednomódové vlákno |
| GLC-BX-D | Jednomódové vlákno |
| GLC-TE | UTP kat 5e |
| Prostredie | |
| Rozmery jednotky (W x D x H) | 440 x 257 x 44 mm (17.3 x 10.1 x 1.7 palca) |
| Hmotnosť jednotky | 3,18 kg (7,01 libier) |
| Napájanie | 100-240 V, 50-60 Hz, vnútorné |
| Certifikácie | UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE značka, FCC Časť 15 (CFR 47) trieda A, C-tick |
| Prevádzková teplota | 0-50° C |
| Uskladňovacia teplota | –20° C do +70° C |
| Prevádzková vlhkosť | Od 10 % do 90 %, relatívna, bez kondenzácie |
| Uskladňovacia vlhkosť | Od 10 % do 90 %, relatívna, bez kondenzácie |
| Spotreba energie | |
| Spotreba systému | 110V=36,5W 220V=36,1W |
| Disipácia tepla (BTU/h) | 124,54 |
| Hluk a priemerná doba medzi zlyhaniami (MTBF) | |
| Ventilátor (počet) | 1 |
| Hluk | 25°C: 35,0 dB |
| MTBF pri 25°C (hodín) | 727181 |
| Balenie obsah | |
Maximálny počet portov
52
Prevedenie
Rack mounted 19"