Cisco switch CBS220-48P-4G (48xGbE,4xSFP,48xPoE+,382W)
Kód:
839912
Popis a parametre
Cisco switch CBS220-48P-4G
| Rýchlosť smerovania v miliónoch paketov za sekundu (mpps; 64-bajtové pakety) | 74,38 |
| Kapacita prepínania v Gbps | 104 |
| S prepínaním vrstvy 2 | |
| MAC tabuľka | Až 8 192 MAC adries (Media Access Control) |
| Spanning Tree Protocol (STP) | Podpora štandardu 802.1d Spanning Tree, predvolene aktivovaná Rýchla konvergencia pomocou 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]) Množstvo inštancií Spanning Tree pomocou 802.1s (MSTP) Až 16 inštancií je podporovaných |
| Head-of-Line (HOL) blokovanie | Prevencia HOL blokovania |
| Jumbo rámec | Podpora rámcov až do veľkosti 9 216 |
| Bezpečnosť | |
| RADIUS, TACACS+ | Podpora autentifikácie RADIUS a TACACS; switch funguje ako klient |
| Filterovanie MAC adries | Podporované |
| Ovládanie búrky | Broadcast, multicast a neznáma unicast prevádzka |
| Ochrana proti DoS útokom | Prevencia DOS útokov |
| QoS | |
| Prioritné úrovne | 8 hardvérových frontov na port |
| Multicast | |
| Štandardy | |
| IPv6 | |
| IPv6 ACL | Drop alebo obmedzenie rýchlosti IPv6 paketov v hardvéri |
| IPv6 QoS | Prioritizuje IPv6 pakety v hardvéri |
| Správa | |
| Dual stack IPv4 a IPv6 | Koexistencia oboch protokolových zásobníkov na uľahčenie migrácie |
| Synchronizácia času | Simple Network Time Protocol (SNTP) |
| Banner pri prihlásení | Konfigurovateľné viacero bannerov pre web aj CLI |
| Discovery | |
| Bonjour | Switch sa prezentuje pomocou protokolu Bonjour |
| Energetická účinnosť | |
| Vypnutie LED svetiel portov | LED svetlá môžu byť manuálne vypnuté na úsporu energie. |
| Power over Ethernet | |
| PoE BP | 382 W |
| Počet portov podporujúcich PoE | 48 |
| Preštandardové PoE | Podpora Cisco Pre-Standard PoE |
| Hardvér | |
| Tlačidlá | Resetovacie tlačidlo |
| LED svetlá | Systém, Link/Act, Rýchlosť |
| Flash pamäť | 64 MB |
| CPU pamäť | 256 MB |
| Porty | |
| Celkový počet systémových portov | 52 Gigabit Ethernet |
| RJ-45 porty | 48 Gigabit Ethernet |
| Uplink porty | 4 Gigabit Ethernet Small Form-factor Pluggable (SFP) |
| Packet Buffer | |
| Buffer paketov | 12 Mb |
| Podporované SFP moduly | |
| MGBSX1 | Multimodové vlákno |
| MGBLX1 | Jednotlivé režium svetelného vlákna |
| MGBLH1 | Jednotlivé režium svetelného vlákna |
| MGBT1 | UTP kategória 5 |
| GLC-SX-MMD | Multimodové vlákno |
| GLC-LH-SMD | Jednotlivé režium svetelného vlákna |
| GLC-BX-U | Jednotlivé režium svetelného vlákna |
| GLC-BX-D | Jednotlivé režium svetelného vlákna |
| GLC-TE | UTP kat 5e |
| Prostredie | |
| Rozmery jednotky (W x D x H) | 440 x 257 x 44 mm (17.3 x 10.1 x 1.7 in) |
| Váha jednotky | 5,29 kg (11,66 lb) |
| Napájanie | 100-240 V, 50-60 Hz, vnútorné |
| Certifikácie | UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE značka, FCC Part 15 (CFR 47) Trieda A, C-tick |
| Prevádzková teplota | 0-50 °C |
| Teplota skladovania | –20 °C do +70 °C |
| Prevádzková vlhkosť | 10 % až 90 %, relatívna, bez kondenzácie |
| Vlhkosť skladovania | 10 % až 90 %, relatívna, bez kondenzácie |
| Spotreba energie | |
| Systémová spotreba energie | 110V=52.6 W 220V=53.0 W |
| Spotreba energie (s PoE) | 110V=478.2 W 220V=464.0 W |
| Odvod tepla (BTU/h) | 1631.69 |
| Hluk a priemerná doba medzi poruchami (MTBF) | |
| Ventilátor (počet) | 1 |
| Hluk | 25 °C: 34.8 dB |
| MTBF pri 25°C (hodiny) | 452351 |
| Obsah balenia | |
Maximálny počet portov
52
Prevedenie
Rack mounted 19"