Cisco switch CBS220-24T-4G (24xGbE,4xSFP,fanless)
Kód:
839908
Popis a parametre
Cisco switch CBS220-24T-4G
Stránky produktu: CBS220-24T-4G Quick start guide: Rýchly sprievodca| Switching capacity | |
| Forwarding rate in miliónoch paketov za sekundu (mpps; 64-bajtové pakety) | 41,66 |
| Kapacita prepínania v Gbps | 56 |
| Layer 2 switching | |
| MAC tabuľa | Až 8 192 MAC adries (Media Access Control) |
| Spanning Tree Protocol (STP) | Podpora štandardu 802.1d Spanning Tree, povolené vo výchozom nastavení Rýchla konvergencia pomocou 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]) Viaceré inštancie Spanning Tree pomocou 802.1s (MSTP) Support pre 16 inštancií |
| Head-of-Line (HOL) blocking | Prevencia HOL blokovania |
| Jumbo frame | Podpora rámcov až do veľkosti 9 216 |
| Security | |
| RADIUS, TACACS+ | Podpora RADIUS a TACACS+ autentifikácie; switch funguje ako klient |
| Filtrovanie MAC adries | Podporované |
| Storm control | Broadcast, multicast a neznáma unicast prevádzka |
| Ochrana proti DoS | Prevencia útokov typu DOS |
| QoS | |
| Priestorové úrovne | 8 hardvérových front na port |
| Multicast | |
| Normy | |
| IPv6 | |
| IPv6 ACL | Pohodenie alebo obmedzenie rýchlosti IPv6 paketov v hardvéri |
| IPv6 QoS | Prioritizácia IPv6 paketov v hardvéri |
| MLD v1/2 Snooping | Dodáva IPv6 multicast paketom iba požadovaným príjemcom |
| Správa | |
| Dual stack IPv4 a IPv6 | Koexistencia oboch protokolových zásobníkov na uľahčenie migrácie |
| Synchronizácia času | Simple Network Time Protocol (SNTP) |
| Uvítací banner | Konfigurovateľné viaceré bannery pre web a CLI |
| Discovery | |
| Bonjour | Prepínač sa sám oznamuje pomocou protokolu Bonjour |
| Power efficiency | |
| Deaktivácia LED diód portov | Diódy môžu byť manuálne vypnuté na úsporu energie. |
| Hardware | |
| Tlačidlá | Tlačidlo reset |
| LED diódy | Systém, Link/Act, Rýchlosť |
| Flash | 64 MB |
| CPU pamäť | 256 MB |
| Porty | |
| Celkový počet systémových portov | 28 Giga Ethernet |
| RJ-45 porty | 24 Giga Ethernet |
| Uplink porty | 4 Giga Ethernet Small form-factor pluggable (SFP) |
| Packet Buffer | |
| Buffer na pakety | 4,1 Mb |
| Podporované SFP moduly | |
| MGBSX1 | Multimodové vlákno |
| MGBLX1 | Single-mode vlákno |
| MGBLH1 | Single-mode vlákno |
| MGBT1 | UTP kategórie 5 |
| GLC-SX-MMD | Multimodové vlákno |
| GLC-LH-SMD | Single-mode vlákno |
| GLC-BX-U | Single-mode vlákno |
| GLC-BX-D | Single-mode vlákno |
| GLC-TE | UTP cat 5e |
| Environmentálne | |
| Rozmery jednotky (W x D x H) | 440 x 203 x 44 mm (17.3 x 8.0 x 1.7 in) |
| Hmotnosť jednotky | 2,75 kg (6,06 lb) |
| Napájanie | 100-240 V, 50-60 Hz, vnútorné |
| Certifikácie | UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), známka CE, FCC Časť 15 (CFR 47) Trieda A, C-tick |
| Prevádzková teplota | 0-50°C |
| Teploty uloženia | –20°C do +70°C |
| Prevádzková vlhkosť | 10% až 90%, relatívna, bez kondenzácie |
| Ukladacia vlhkosť | 10% až 90%, relatívna, bez kondenzácie |
| Spotreba energie | |
| Systémová spotreba energie | 110V=18,0W 220V=18,0W |
| Hladina tepla (BTU/h) | 61,42 |
| Hluk a priemerná doba medzi závadami (MTBF) | |
| Ventilátor (počet) | Bezventilátorový |
| Hluk | N/A |
| MTBF pri 25°C (hodín) | 1 049 371 |
| Obsah balenia | |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
.ParametrePridať do porovnania
Maximálny počet portov
28
Prevedenie
Rack mounted 19"