Cisco switch CBS220-24P-4G (24xGbE,4xSFP,24xPoE+,195W)
Kód:
839909
Popis a parametre
Cisco switch CBS220-24P-4G
Stránky produktu: CBS220-24P-4G Quick start guide: Rýchly štart| Kapacita prepínania | |
| Rýchlosť smerovania v miliónoch paketov za sekundu (mpps; paket 64 bajtov) | 41,66 |
| Kapacita prepínania v Gbps | 56 |
| Prepínanie vrstvy 2 | |
| MAC tabuľka | Až 8 192 MAC adries (Media Access Control) |
| Spanning Tree Protocol (STP) | Podpora štandardu 802.1d Spanning Tree, predvolene povolená Rýchle zhlukovanie pomocou 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]) Vznik viacnásobných inštancií Spanning Tree pomocou 802.1s (MSTP) Až 16 inštancií je podporovaných |
| Blokovanie Head-of-Line (HOL) | Prevencia blokovania HOL |
| Jumbo frame | Podpora rámcov až do veľkosti 9 216 bajtov |
| Bezpečnosť | |
| Filtrácia MAC adries | Podporované |
| Storm control | Broadcast, multicast a neznáma unicastová prevádzka |
| Ochrana proti DoS | Prevencia útokov typu DOS |
| QoS | |
| Úrovne priority | 8 hardvérových frontov na port |
| IPv6 | |
| IPv6 ACL | Drop alebo rýchlostné obmedzenie IPv6 paketov v hardvéri |
| IPv6 QoS | Prioritizácia IPv6 paketov v hardvéri |
| Manažment | |
| IPv4 a IPv6 dual stack | Koexistencia oboch protokolových zásobníkov na uľahčenie migrácie |
| Časová synchronizácia | Simple Network Time Protocol (SNTP) |
| Vstupná obrazovka na prihlásenie | Konfigurovateľné viaceré bannery pre webové aj CLI rozhranie |
| Discovery | |
| Bonjour | Prepínač sa propaguje prostredníctvom protokolu Bonjour |
| Energetická úspora | |
| Vypnutie LED diód na porte | LED diódy môžu byť manuálne vypnuté na úsporu energie. |
| Power over Ethernet | |
| PoE rozpočet výkonu | 195 W |
| Počet portov podporujúcich PoE | 24 |
| Pre-štandardné PoE | Podpora Cisco Pre-Standard PoE |
| Hardvér | |
| Tlačidlá | Tlačidlo reset |
| LED diódy | Systémové, Link/Act, Rýchlosť |
| Flash | 64 MB |
| CPU pamäť | 256 MB |
| Porty | |
| Celkový počet systémových portov | 28 Gigabit Ethernet |
| RJ-45 porty | 24 Gigabit Ethernet |
| Uplink porty | 4 Gigabit Ethernet SFP (Small Form-factor Pluggable) |
| Bufor paketov | |
| Buffer paketov | 4,1 Mb |
| Podporované moduly SFP | |
| MGBSX1 | Multimodové vlákno |
| MGBLX1 | Jednovidové vlákno |
| MGBLH1 | Jednovidové vlákno |
| MGBT1 | UTP kategória 5 |
| GLC-SX-MMD | Multimodové vlákno |
| GLC-LH-SMD | Jednovidové vlákno |
| GLC-BX-U | Jednovidové vlákno |
| GLC-BX-D | Jednovidové vlákno |
| GLC-TE | UTP kategória 5e |
| Prostredie | |
| Rozmery jednotky (W x D x H) | 440 x 257 x 44 mm (17,3 x 10,1 x 1,7 palca) |
| Hmotnosť jednotky | 4,07 kg (8,97 libier) |
| Napájanie | 100-240 V, 50-60 Hz, vnútorné |
| Certifikácie | UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE značka, FCC časť 15 (CFR 47) trieda A, C-tick |
| Prevádzková teplota | 0-50 °C |
| Teplota skladovania | –20 °C do +70 °C |
| Prevádzková vlhkosť | 10 % až 90 %, relatívne, bez kondenzácie |
| Teplota skladovania | 10 % až 90 %, relatívne, bez kondenzácie |
| Spotreba energie | |
| Spotreba systému | 110V=30.2W 220V=30.4W |
| Spotreba energie (s PoE) | 110V=244.3W 220V=240.3W |
| Ochlazovanie (BTU/hr) | 833.59 |
| Akustický hluk a priemerná doba medzi poruchami (MTBF) | Ventilátor (počet) | 2 |
| Akustický hluk | 25 °C: 42,7 dB |
| MTBF @ 25°C (hodiny) | 587 473 |
| Obsah balenia | |
Maximálny počet portov
28
Prevedenie
Rack mounted 19"