Cisco switch CBS220-24FP-4G (24xGbE,4xSFP,24xPoE+,382W)
Kód:
839910
Popis a parametre
Cisco switch CBS220-24FP-4G
| Rýchlosť prepínania v miliónoch paketov za sekundu (mpps; 64-bitové pakety) | 41,66 |
| Kapacita prepínania v Gbps | 56 |
| Prepínanie vrstvy 2 | |
| MAC tabuľka | Až 8 192 MAC adries (Media Access Control) |
| Spanning Tree Protocol (STP) | Podpora štandardu 802.1d Spanning Tree, štandardne zapnuté Rýchla konvergencia pomocou 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]) Vrstva viacerých Spanning Tree inštancií pomocou 802.1s (MSTP) Podpora 16 inštancií |
| Head-of-Line (HOL) blokovanie | Prevencia HOL blokovania |
| Jumbo frame | Podpora rámcov až do veľkosti 9 216 bajtov |
| Bezpečnosť | |
| RADIUS, TACACS+ | Podpora RADIUS a TACACS+ autentifikácie; switch funguje ako klient |
| Filtrovanie MAC adries | Podporované |
| Storm control | Broadcast, multicast a neznáma unicast |
| Ochrana proti DoS | Zabraňuje útokom DoS |
| QoS | |
| Úrovne priorít | 8 hardvérových frontov na port |
| Scheduling | Prísne priorita a vážené kola (WRR) založené na DSCP a triede služby (802.1p/CoS) |
| Multicast | |
| Štandardy | |
| IPv6 | |
| IPv6 ACL | Zahodiť alebo obmedziť rýchlosť IPv6 paketov v hardvéri |
| IPv6 QoS | Prioritizovať IPv6 pakety v hardvéri |
| MLD v1/2 snooping | Dodávať IPv6 multicastové pakety len požadovaným prijímačom |
| Správa | |
| Dual stack IPv4 a IPv6 | Súčasťou je obeho protokolu na uľahčenie migrácie |
| Synchronizácia času | Simple Network Time Protocol (SNTP) |
| Uvítacia správa pri prihlasovaní | Možnosť nastaviť viaceré správy pri webovej aj CLI správach |
| Register Discovery | Bonjour |
| Energetická účinnosť | |
| Deaktivácia LED diód portov | Diódy je možné manuálne vypnúť, čím sa šetrí energia. |
| Power over Ethernet | |
| PoE rozpočet napájania | 382 W |
| Počet portov podporujúcich PoE | 24 |
| Pre-štandard PoE | Podpora Cisco Pre-Standard PoE |
| Hardvér | |
| Tlačidlá | Reset tlačidlo |
| LED diódy | Systém, Link/Act, Rýchlosť |
| Flash pamäť | 64 MB |
| CPU pamäť | 256 MB |
| Porty | |
| Celkový počet systémových portov | 28 Gigabit Ethernet |
| RJ-45 porty | 24 Gigabit Ethernet |
| Uplink porty | 4 Gigabit Ethernet Small form-factor pluggable (SFP) |
| Packet Buffer | |
| Buffery paketov | 4,1 Mb |
| Podporované SFP moduly | |
| MGBSX1 | Multimodové vlákno |
| MGBLX1 | Jednovidové vlákno |
| MGBLH1 | Jednovidové vlákno |
| MGBT1 | UTP kategória 5 |
| GLC-SX-MMD | Multimodové vlákno |
| GLC-LH-SMD | Jednovidové vlákno |
| GLC-BX-U | Jednovidové vlákno |
| GLC-BX-D | Jednovidové vlákno |
| GLC-TE | UTP kat. 5e |
| Prostredie | |
| Rozmery jednotky (Š x D x V) | 440 x 257 x 44 mm (17.3 x 10.1 x 1.7 in) |
| Hmotnosť jednotky | 4,10 kg (9,04 lb) |
| Napájanie | 100-240 V, 50-60 Hz, vnútorné |
| Certifikácie | UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE značka, FCC Part 15 (CFR 47) trieda A, C-tick |
| Prevádzková teplota | 0-50°C |
| Skladovacia teplota | –20°C do +70°C |
| Prevádzková vlhkosť | 10% až 90%, relatívna, bez kondenzácie |
| Skladovacia vlhkosť | 10% až 90%, relatívna, bez kondenzácie |
| Spotreba energie | |
| Spotreba systémovej energie | 110V=30,8W 220V=30,8W |
| Spotreba energie (s PoE) | 110V=459W 220V=445W |
| Vypaľovanie tepla (BTU/hr) | 1566,17 |
| Akustický šum a stredný čas medzi zlyhaniami (MTBF) | |
| Vypaľovač (počet) | 2 |
| Akustický šum | 25°C: 44,2 dB |
| MTBF @ 25°C (hodiny) | 588411 |
| Obsah balenia | |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
.ParametrePridať do porovnania
Maximálny počet portov
28
Prevedenie
Rack mounted 19"