Cisco switch CBS220-16T-2G (16xGbE,2xSFP,fanless)
Kód:
839906
Popis a parametre
Cisco switch CBS220-16T-2G
Stránky produktu: CBS220-16T-2G Rýchly sprievodca: Rýchly sprievodca| Kapacita prepínania | |
| Rýchlosť preposielania v miliónoch paketov za sekundu (mpps; 64-bajtové pakety) | 26,78 |
| Kapacita prepínania v Gbps | 36 |
| Prepínanie vrstvy 2 | |
| MAC tabuľka | Až 8 192 MAC adries |
| Spanning Tree Protocol (STP) | Podpora štandardu 802.1d Spanning Tree, predvolene povolené Rýchle zameranie pomocou 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]) Násobné inštancie Spanning Tree pomocou 802.1s (MSTP) Podpora 16 inštancií |
| Head-of-Line (HOL) blocking | Prevencia HOL blokovania |
| Jumbo frame | Podpora rámcov až do veľkosti 9 216 |
| Bezpečnosť | |
| RADIUS, TACACS+ | Podpora RADIUS a TACACS+ autentifikácie; switch funguje ako klient |
| Filtrácia MAC adries | Podporované |
| Ovládanie búrky | Broadcast, multicast a neznámy unicast |
| Ochrana pred DoS útokmi | Prevencia DDoS útokov |
| QoS | |
| Úrovne priority | 8 hardvérových front v každom porte |
| Multicast | |
| IGMP querier | IGMP querier podporuje multicastovú doménu Layer 2 bez multicastového routeru |
| Štandardy | |
| IPv6 | |
| IPv6 ACL | Hodiť alebo obmedziť IPv6 pakety v hardvéri |
| QoS IPv6 | Prioritizovať IPv6 pakety v hardvéri |
| MLD v1/2 Snooping | Dodávať IPv6 multicastové pakety iba požadovaným príjemcom |
| Správa | |
| Dvojité stavy IPv4 a IPv6 | Súčasná kompatibilita oboch protokolov na uľahčenie migrácie |
| Časová synchronizácia | Jednoduchý sieťový časovač (SNTP) |
| Upozornenia na prihlásenie | Konfigurovateľné viaceré upozornenia pre web aj CLI |
| Discovery | |
| Bonjour | Switch sa oznamuje pomocou protokolu Bonjour |
| Účinnosť napájania | |
| Deaktivácia LED diód na porte | LED diódy je možné manuálne vypnúť na úsporu energie. |
| Hardvér | |
| Tlačidlá | Tlačidlo reset |
| LED diódy | Systém, Link/Act, Rýchlosť |
| Flash | 64 MB |
| RAM CPU | 256 MB |
| Porty | |
| Celkový počet portov systému | 18 Gigabit Ethernet |
| RJ-45 porty | 16 Gigabit Ethernet |
| Uplink porty | 2 Gigabit Ethernet malé formátové moduly (SFP) |
| Packet Buffer | |
| Priečinok paketov | 4,1 Mb |
| Podporované SFP moduly | |
| MGBSX1 | Multi-mode optické vlákno |
| MGBLX1 | Single-mode optické vlákno |
| MGBLH1 | Single-mode optické vlákno |
| MGBT1 | UTP kategória 5 |
| GLC-SX-MMD | Multi-mode optické vlákno |
| GLC-LH-SMD | Single-mode optické vlákno |
| GLC-BX-U | Single-mode optické vlákno |
| GLC-BX-D | Single-mode optické vlákno |
| GLC-TE | UTP cat 5e |
| Životné prostredie | |
| Rozmery jednotky (W x D x H) | 440 x 203 x 44 mm (17,3 x 8,0 x 1,7 palca) |
| Hmotnosť jednotky | 2,48 kg (5,47 lb) |
| Napájanie | 100-240 V, 50-60 Hz, vnútorné |
| Certifikácie | UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE značka, FCC Časť 15 (CFR 47) Trieda A, C-tick |
| Prevádzková teplota | 0-50°C |
| Teplota skladovania | –20°C do +70°C |
| Prevádzková vlhkosť | 10% až 90%, relatívna, bezkondenzácia |
| Vlhkosť skladovania | 10% až 90%, relatívna, bezkondenzácia |
| Spotreba energie | |
| Systémová spotreba energie | 110V=11,1W 220V=11,4W |
| Odvod tepla (BTU/hod) | 38,9 |
| Hluk a stredná doba medzi poruchami (MTBF) | |
| Ventilátor (počet) | Bezventilátorový |
| Hluk | N/A |
| MTBF pri 25°C (hodiny) | 1062289 |
| Balenie obsahuje | |
Maximálny počet portov
18
Prevedenie
Rack mounted 19"