Cisco switch CBS220-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,130W,fanless)
Kód:
839907
Popis a parametre
Cisco switch CBS220-16P-2G
Stránky produktu: CBS220-16P-2G Quick start guide: Rýchly sprievodca začatím| Switching capacity | |
| Rýchlosť presmerovania v miliónoch paketov za sekundu (mpps; 64-bajtové pakety) | 26,78 |
| Kapacita prepínania v Gbit/s | 36 |
| Layer 2 switching | |
| MAC tabuľa | Až 8 192 MAC adries |
| Spanning Tree Protocol (STP) | Štandardná podpora 802.1d Spanning Tree, predvolene povolené Rýchle prispôsobenie pomocou 802.1w (Rýchlyu Spanning Tree [RSTP]) Násobné inštancie Spanning Tree pomocou 802.1s (MSTP) Supportuje 16 inštancii |
| Head-of-Line (HOL) blocking | Prevencia HOL blokovania |
| Jumbo rámec | Podpora rámcov až do 9216 |
| Bezpečnosť | |
| RADIUS, TACACS+ | Podpora RADIUS a TACACS+ autentifikácie; switch funguje ako klient |
| Filtrovanie MAC adries | Podporované |
| Ovládanie búrky | Broadcast, multicast a neznáma unicastová prevádzka |
| Ochrana proti DoS útokom | Prevencia DDoS útokov |
| QoS | |
| Prioritné úrovne | 8 hardvérových front na port |
| Multicast | |
| Štandardy | |
| IPv6 | |
| IPv6 ACL | Drop alebo obmedzenie rýchlosti IPv6 paketov v hardvéri |
| IPv6 QoS | Prioritizácia IPv6 paketov v hardvéri |
| Správa | |
| Duálny stack IPv4 a IPv6 | Súčasná podpora oboch protokolových zásobníkov na uľahčenie migrácie |
| Synchronizácia času | Simple Network Time Protocol (SNTP) |
| Vízie pre prihlásenie | Konfigurovateľné viaceré oznamy pre web aj CLI |
| Discovery | |
| Bonjour | Prepínač sa oznamuje pomocou Bonjour protokolu |
| Power efficiency | |
| Deaktivácia LED diód portov | LED diódy môžu byť ručne vypnuté na úsporu energie. |
| Power over Ethernet | |
| PoE rozpočet výkonu | 130 W |
| Počet portov podporujúcich PoE | 16 |
| Pre-standard PoE | Podpora Cisco Pre-Standard PoE |
| Hardvér | |
| Tlačidlá | Tlačidlo reset |
| LED diódy | Systém, Link/Act, Rýchlosť |
| Flash | 64 MB |
| CPU pamäť | 256 MB |
| Porty | |
| Celkový počet systémových portov | 18 Gbit Ethernet |
| RJ-45 porty | 16 Gbit Ethernet |
| Uplink porty | 2 Gbit Ethernet Small Form-Factor Pluggable (SFP) |
| Packet Buffer | |
| Buffer paketov | 4,1 Mb |
| Podporované SFP moduly | |
| MGBSX1 | Multimodové vlákno |
| MGBLX1 | Jednowzdové vlákno |
| MGBLH1 | Jednowzdové vlákno |
| MGBT1 | UTP kategórie 5 |
| GLC-SX-MMD | Multimodové vlákno |
| GLC-LH-SMD | Jednovzdové vlákno |
| GLC-BX-U | Jednovzdové vlákno |
| GLC-BX-D | Jednovzdové vlákno |
| GLC-TE | UTP kat 5e |
| Prostredie | |
| Rozmery jednotky (W x D x H) | 440 x 203 x 44 mm (17,3 x 8,0 x 1,7 in) |
| Hmotnosť jednotky | 3,03 kg (6,68 lb) |
| Napájanie | 100-240 V, 50-60 Hz, vnútorné |
| Certifikácie | UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE značka, FCC Časť 15 (CFR 47) Trieda A, C-tick |
| Prevádzková teplota | 0-50° C |
| Teplota skladovania | –20° C do +70° C |
| Prevádzková vlhkosť | 10 % až 90 %, relatívna, bezkondenzácia |
| ošetrenie vlhkosti | 10 % až 90 %, relatívna, bezkondenzácia |
| Spotreba energie | |
| Systémová spotreba energie | 110V=16,8 W 220V=18,3 W |
| Spotreba energie (s PoE) | 110V=160,2 W 220V=159,4 W |
| Otepľovanie (BTU/h) | 546,63 |
| Hluk a priemerný čas medzi poruchami (MTBF) | |
| Ventilátor (počet) | Bez ventilátora |
| Hluk | N/A |
| MTBF pri 25°C (hodiny) | 611476 |
| Balenie obsahuje | |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
.ParametrePridať do porovnania
Maximálny počet portov
18
Prevedenie
Rack mounted 19"