Cisco switch CBS110-8T-D (8xGbE, fanless)
Kód:
839897
Popis a parametre
Cisco switch CBS110-8T-D
| Kapacita v miliónoch paketov za sekundu (mpps) (64-bajtové pakety) | 11,9 mpps |
| Kapacita prepínania v gigabitových bitoch za sekundu (Gbps) | 16 Gbps |
| Všeobecné | |
| Blokovanie Head-of-Line (HOL) | Prevencia blokovania HOL |
| MAC tabuľa | 8K adries |
| Jumbo rámec | 9216 bajtov |
| Zistenie slučiek | Pomáha odhaliť slučky v sieti, aby sa zabránilo broadcastovým búrkam |
| Diagnostika kábla | Rýchlo identifikuje a odstraňuje poruchy a skraty v sieťových kábloch |
| MedialDependent interface | Automatická Media Dependent Interface (MDI) a MDI crossover (MDI-X) |
| Hardvér | |
| Celkový počet portov systému | 8 Gigabit Ethernet |
| RJ-45 porty | 8 Gigabit Ethernet |
| Kombo porty (RJ-45 + Small Form-factor Pluggable [SFP]) | 0 |
| Typ kábla | Kategória 5e alebo lepší |
| Možnosti montáže | Stolové |
| Fyzický bezpečnostný zámok | Slot Kensington zámku |
| Packet Buffer | 2 Mbit |
| Ekologické | |
| Rozmery jednotky (W × D × H) | 160 × 104 × 30 mm (6.30 × 4.07 × 1.18 in) |
| Hmotnosť jednotky | 0,43 kg (0,94 lb) |
| Napájanie | 100 až 240 V, 50 až 60 Hz, externé, univerzálne |
| Spotreba energie (najhorší prípad) | |
| Spotreba systému | 110V=4,09 W 220V=4,13 W |
| Teplo (BTU/hr) | 14,09 |
| Prevádzková teplota | 32° až 104°F (0° až 40°C) |
| Teplota pri skladovaní | –4° až 158°F (–20° až 70°C) |
| Prevádzková vlhkosť | 10 % až 90 %, relatívna, bez kondenzácie |
| Vlhkosť pri skladovaní | 5 % až 90 %, relatívna, bez kondenzácie |
| Akustický hluk a priemerná doba medzi zlyhaniami (MTBF) | |
| Ventilátor (počet) | Bezventilátorový |
| Akustický hluk | N/A |
| MTBF pri 25°C (hodiny) | 2 066 844 |