Cisco switch CBS110-5T-D (5xGbE, fanless)
Kód:
839896
Popis a parametre
Cisco switch CBS110-5T-D
| Kapacita v miliónoch paketov za sekundu (mpps) (pakety veľkosti 64 bajtov) | 7,4 mpps |
| Kapacita prepínania v gigabitových bitoch za sekundu (Gbps) | 10 Gbps |
| Všeobecné | |
| Blokovanie Head-of-Line (HOL) | Prevencia blokovania HOL |
| MAC tabuľka | 2K adries |
| Jumbo rámec | 9216 bajtov |
| Zistenie slučiek | Pomáha odhaliť slučky v sieti, aby sa predišlo broadcastovým bourom |
| Diagnostika kábla | Rýchlo identifikuje a odstraňuje problémy s kábla v sieti a/alebo skraty |
| Rozhranie závislé od média | Automatické Media Dependent Interface (MDI) a MDI crossover (MDI-X) |
| Hardvér | |
| Celkový počet portov systému | 5 Gigabit Ethernet |
| RJ-45 porty | 5 Gigabit Ethernet |
| Combo porty (RJ-45 + Small Form-factor Pluggable [SFP]) | 0 |
| Typ kábla | Kategória 5e alebo lepší |
| Možnosti inštalácie | Stolná |
| Príslušenstvo na zabezpečenie | Kensington zámok |
| Packet Buffer | 1 Mbit |
| Prostredie | |
| Rozmery jednotky (W x D x H) | 110 x 75 x 30 mm (4,33 x 2,95 x 1,18 palca) |
| Hmotnosť jednotky | 0,23 kg (0,52 lb) |
| Napájanie | 100 až 240V, 50 až 60 Hz, vonkajšie, univerzálne |
| Spotreba energie (najhorší prípad) | |
| Systémová spotreba energie | 110V=2,74 W220V=2,69 W |
| Teplo (BTU/h) | 9,34 |
| Zelená energia (efektivita) | Podporuje IEEE 802.3az na všetkých copper Gigabit Ethernet portoch |
| Prevádzková teplota | 32° až 104°F (0° až 40°C) |
| Teplota skladovania | –4° až 158°F (–20° až 70°C) |
| Prevádzková vlhkosť | 10 % až 90 %, relatívna, bez kondenzácie |
| Vlhkosť skladovania | 5 % až 90 %, relatívna, bez kondenzácie |
| Akustický hluk a priemerný čas medzi poruchami (MTBF) | |
| Ventilátor (počet) | Bez ventilátora |
| Akustický hluk | N/A |
| MTBF pri 25°C (hodiny) | 4 243 002 |